SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Pożegnanie Lucjana i Wojtusia. Mostowiak wręcza wnukowi niezwykły prezent

M jak miłość. Pożegnanie Lucjana i Wojtusia. Mostowiak wręcza wnukowi niezwykły prezent

24.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1227. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1227. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Wzruszające pożegnanie w "M jak miłość"! Czas, który Wojtuś (Feliks Matecki) spędził w Grabinie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan) dobiega końca. Ferie zimowe minęły i Wojtuś musi opuścić dziadków. W 1227 odcinku "M jak miłość" Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) żegna się z wnukiem, któremu wręcza wyjątkowy prezent. Chłopiec jest zachwycony niespodzianką od dziadka, bo dzięki niej będzie mógł w przyszłości kontyuować rodzinną tradycję.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Lucjan Mostowiak z "M jak miłość" dba o to, by w jego rodzinie były pielęgnowane tak cenne wartości jak szacunek dla starszych i pielęgnowanie tradycji. Jak przystało na prawdziwego seniora rodu uczy swoje wnuki i prawnuki co jest w życiu ważne. A u Mostowiaków zawsze na pierwszym miejscu były rodzina i miłość.

Patrz: M jak miłość. Czy Lucjan Mostowiak umrze? Witold Pyrkosz pierwszy raz o śmierci i pogrzebie Lucjana

I choć Lucjan tak samo kocha wszystkie wnuczęta, to Wojtuś zalicza się do jego ulubieńców. Właśnie dlatego w 1227 odcinku "M jak miłość" przychodzi do siedliska Anny (Tamara Arciuch), by pożegnać się z chłopcem przed jego powrotem do Warszawy. Chce mu też wręczyć niezwykły prezent. Podobny do tego, który Lucek ponad 80 lat temu dostał od swojego dziadka. To pierwszy zegarek dla Wojtusia.

Podarunek sprawia chłopcu wielką radość. - Dziadku jesteś kochany. To mój pierwszy zegarek w życiu - cieszy się Wojtuś. Lucjan dzieli się też z wnukiem wspomnieniami ze swojego dzieciństwa. - Podoba ci się? Zegarek to bardzo ważna rzecz dla mężczyzny. Wiesz, ja też dostałem od swojego ojca zegarek. Nosi go teraz Mateusz. A tobie kupiłem całkiem nowy.

Przeczytaj: M jak miłość. Feliks Matecki nie chce być aktorem. Wojtuś pożegna się z M jak miłość?

Radość Wojtusia nie ma końca. Syn Tomka (Andrzej Młynarczyk) rzuca się dziadkowi na szyję, by go przytulić.
- Jesteś najlepszym dziadkiem na całej kuli ziemskiej. Teraz będę częściej przyjeżdżał do Grabiny - zapewnia chłopiec. Mostowiak tylko czekał na takie słowa, bo uwielbia spędzać czas z wnukami. - I słusznie, bo inaczej to prędko o nas zapomnisz!

- Ja nigdy o was nie zapomnę. A ten zegarek też dam kiedyś swojemu wnukowi. Chcesz? - obiecuje Wojtuś. Wzruszony Lucjan cieszy się, że ten mały gest ma dla chłopca tak duże znaczenie i że Wojtuś rozumie jak ważna jest więć łącząca dziadka z wnukiem.
- Tak, bardzo chcę!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: