SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Piotrek Zduński awansuje z szofera na asystenta Góreckiego

M jak miłość. Piotrek Zduński awansuje z szofera na asystenta Góreckiego

10.05.2016, godz. 09:00
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Górecki (Wojciech Wysocki)
M jak miłość odc. 1210. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Górecki (Wojciech Wysocki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zaskakujący awans w "M jak miłość"! Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) nie będzie już szoforem bogatego biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki) i jego córki Olgi (Katarzyna Grabowska). W 1227 odcinku "M jak miłość" gdy Górecki odkryje, że Piotrek był prawnikiem i został skazany za narkotyki, najpierw wyrzuci go z pracy. Jednak po chwili namysłu przyjmie go z powrotem. Zapropnuje mu nawet posadę swojego osobistego asystenta.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak w serialu "M jak miłość" Piotrek Zduński został skazany za posiadanie narkotyków i fabrykowanie fałszywych dowodów przeciwko dilerowi Jackowi Baryckiemu (Łukasz Pracki) musiał pożegnać się z karierą prawnika! Praca szofera u Góreckiego pozwala mu jakoś przetrwać ten trudny czas. Zduński szybko zyskał zaufanie szefa i sympatię jego nastoletniej córki. Wciąż jednak ukrywa przed Góreckim, że ma na koncie wyrok sądu.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

Prawda ujrzy światło dzienne w 1227 odcinku "M jak miłość". W dniu, w którym Górecki odkryje kim tak naprawdę jest Piotrek, wyrzuci go z pracy. Szybko jednak zorientuje się jak wielki błąd popełnia. Zauważy bowiem, że szofer naniósł poprawki w ważnych dokumentach i dzięki temu ocalił jego firmę przed poważnymi kłopotami.

Za Zduńskim wstawi się też Olga, która przekona ojca, żeby dał kierowcy jeszcze jedną szansę. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" w 1227 odcinku "M jak miłość" tuż po zwolnieniu Piotrka, Górecki przyjmie go z powrotem.

Patrz: M jak miłość. Iza nigdy nie zastąpi Marcinowi zmarłej Kasi

Biznesmen wezwie do siebie Zduńskiego i zaproponuje nowe, świetnie płatne stanowisko w swojej firmie. Złoży Piotrkowi ofertę zostania jego osobistym asystentem. Zduński od razu się zgodzi. Dzięki nowej pracy będzie zarabiał więcej i wreszcie będzie mógł naprawdę się wykazać.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: