SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Monika ma ochotę na Marcina. Pozbędzie się Izy?

M jak miłość. Monika ma ochotę na Marcina. Pozbędzie się Izy?

24.05.2016, godz. 07:25
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto:

Monika (Anna Wendzikowska) z "M jak miłość" zakochała się w Marcinie (Mikołaj Roznerski)! W 1227 odcinku "M jak miłość" Kinga (Katarzyna Cichopek) widzi, że prawniczka ostrzy pazurki na Chodakowskiego, ale próbuje jej wybić ten pomysł z głowy. Zduńska broni związku Marcina z Izą (Adriana Kalska), ale to nie wystarcza. Monika jest zdeterminowana i pewna siebie. Nie ma się co dziwić. W końcu Marcin to idealna partia na partnera i ojca - jest przystojny, zaradny, pracowity i kocha dzieci. Iza powinna być czujna!

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po spotkaniu z babcią, na którym Marcin udawał jej ukochanego prawniczka jest wręcz zachwycona. Co chwila zerka na ich wspólne zdjęcia… i w końcu rzuca, z rozmarzonym uśmiechem - Popatrz no po prostu święta rodzina! A Marcin jest doskonałym aktorem. Babcia wszystko kupiła, całą tę rodzinną szopkę! I tak się to jej spodobało, że teraz chce powtórki z rozrywki. Zaprosiła nas do siebie do Kanady…

Zobacz: M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki?! Prawniczka odbije go Izie

Kinga, widząc entuzjazm prawniczki, boi się, że Monika zniszczy jego związek z Lewińską
- Zapomnij... Marcin się nie zgodzi! Ani on, ani Iza!
- No właśnie, Iza... Jak to z nimi jest? To coś poważnego czy... przejściówka? - wypytuje Ochmanowa.
- „Przejściówka”? Nie znałam tego określenia... Prawnicze? Przyznaj się, kto tak naprawdę ma ochotę na tę... „powtórkę” z Marcinem? Babcia czy ty? - Kinga widzi, że Monika nie może przestać się uśmiechać na myśl o przystojniaku, który niedawno odgrywał rolę jej partera. - A tak już serio: wybij to sobie z głowy! Iza i Marcin to poważny związek. Nie do ruszenia! - Zduńska posyła Monice ostre spojrzenie…

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przeżyje dramat. Bolesna przeszłość Izy powróci, ale Marcin będzie przy niej

Monika nie da jednak za wygraną. Czy zdobędzie Marcina? - Ja potrafię czekać... A jak coś wbiję sobie do głowy, to koniec… Mam to po mojej babci! - rzuci prawniczka, która zakochała się w Chodakowskim!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: