SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marzenka zrobiła z Andrzejka pantoflarza

M jak miłość. Marzenka zrobiła z Andrzejka pantoflarza

22.05.2016, godz. 17:30
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marzenka (Olga Szomańska), Anna (Tamara Arciuch)
M jak miłość odc. 1227 Andrzejek (Tomasz Oświeciński), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Marzenka (Olga Szomańska), Anna (Tamara Arciuch) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Nawet taki twardziel jak Andrzejek (Tomasz Oświeciński) z "M jak miłość" mięknie kiedy do akcji wkracza Marzenka (Olga Szomańska)! Jedno spojrzenie Marzenki wystarcza, by Andrzejek spełnił każde jej żądanie. W 1227 odcinku "M jak miłość" siłacz z siedliska w Grabinie tylko przez chwilę pozwala sobie na trening z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). Widząc pełen zazdrości wzrok Marzenki od razu posłusznie wykonuje jej polecenia.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40

Marzenka z "M jak miłość" owinęła sobie Andrzejka wokół palca! Przy niej bokser stał się prawdziwym pantoflarzem. I chyba zupełnie mu to nie przeszkadza, że tylko na treningu na siłowni czy w ringu bokserskim on jest górą. Zakochany Andrzejek poddaje się w zupełności Marzence. Dla niej jest w stanie zrobić wszystko.

Patrz: M jak miłość. Szokujący koniec M jak miłość przed wakacjami. Bilski za kratkami! Marysia zamieszka z Arturem

W 1227 odcinku "M jak miłość" Andrzejek ubolewa nad tym, że Joasia już wyjeżdża z siedliska w Grabinie. Siłacz, który pracuje u Anny jako dozorca nie ukrywa, że będzie mu brakowało Asi i jej uśmiechu. Ostatniego dnia pobytu namawia ją nawet na krótki trening na tarasie. Zapomina jednak, że Marzenka wszystko widzi.

Kiedy więc zauważa jak jej ukochany uśmiecha się do Joasi i miło spędza z nią czas, od razu pokazuje mu gdzie jego miejsce. Wystarczy jedno słowo Marzenki, by Andrzejek poczuł, że nie powinien za bardzo zbliżać się do Joanny.

Przeczytaj M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi w ostatnim odcinku M jak miłość przed wakacjami

- Andrzej pomożesz mi w kuchni? - rzuca ostro Marzenka tonem nie znoszczącym sprzeciwu. - Oczywiście... - odpowiada posłusznie Andrzejek. A Anna (Tamara Arciuch), która świadkiem tej sceny zauważa, że Marzenka ma rację - faceta trzeba trzymać krótko.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: