SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki?! Prawniczka odbije go Izie

M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki?! Prawniczka odbije go Izie

10.05.2016, godz. 07:34
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto:

Związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) z "M jak miłość" zagrożony! W 1227 odcinku "M jak miłość" Monika Ochman (Anna Wendzikowska) postanowi poderwać przystojniaka! Zacznie się od tego, że Marcin zgodzi się udawać ojca jej dziecka przed babcią (Magdalena Zawadzka), która niespodziewanie wpadnie w odwiedziny. Spotkanie przebiegnie w bardzo miłej atmosferze, a zachwycona Monika postanowi zdobyć Chodakowskiego! Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Monika jest samotną matką i na dobrą sprawę nawet nie wie, kto jest ojcem jej dziecka. Żeby uniknąć kompromitacji przed rodziną, prawniczka rozpaczliwie prosi o pomoc Kingę (Katarzyna Cichopek).

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

Zduńska szybko wpada na pomysł zaangażowania w całą akcję Marcina, który i tak wisi jej przysługę. Chodakowski zgodzi się i w 1226 odcinku "M jak miłość" odegra przed babcią Moniki jej życiowego partnera.

Spotkanie będzie przebiegało w bardzo miłej atmosferze, jednak gdy Marcin i babcia Moniki zostaną na osobności, Chodakowskiemu się dostanie! - Myślisz, że nie wiem, że zostawiłeś Monisię na lodzie? Jestem pewna szmaciarzu, że znów to zrobisz, ale jeśli tak się stanie, pamiętaj: ja tu wrócę i skopię ci tyłek - powie kobieta.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przeżyje dramat. Bolesna przeszłość Izy powróci, ale Marcin będzie przy niej

W 1227 odcinku "M jak miłość" po spotkaniu Monika odetchnie z ulgą, a Kindze wyzna, że Marcin wpadł jej w oko. - Wybij to sobie z głowy - zareaguje Zduńska i uświadomi Monikę, że jej nowy cel jest już zajęty.  Monika niespecjalnie się tym przejmie i gdy tylko będzie miała okazję wyzna Marcinowi, że jest gotowa mu się odwdzięczyć. Gdy nachyli się nad Chodakowskim z pożądaniem w oczach do "Bistro za rogiem" wejdzie Iza!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: