SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia zgodzi się, by Tomek wychował Helenkę z Agnieszką

M jak miłość. Joasia zgodzi się, by Tomek wychował Helenkę z Agnieszką

23.05.2016, godz. 21:30
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" znów razem! Asia wróci do Chodakowskiego i nie zerwie zaręczyn. W 1227 odcinku "M jak miłość" Joanna wybaczy Tomkowi kłamstwa, ale na twardych warunkach. Wezwie na rozmowę Agnieszkę (Magdalena Walach) i uprzedzi rywalkę, że muszą ustalić jak będą dalej wyglądały ich relacje, żeby nie ucierpiały na tym dzieci - Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska) i Helenka (Ola Trojanowska). Nie zgodzi się, by Agnieszka była dalej obecna w ich życiu. Ale pozwoli Tomkowi być ojcem Helenki.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia i Tomek z "M jak miłość" wrócą do siebie, ale minie sporo czasu nim zdecydują się na ślub. Po wszystkich kłamstwach Chodakowskiego narzeczona straci do niego zaufanie. Mimo to, w 1227 odcinku "M jak miłość", zdecyduje się do niego wrócić. Ale postawi Tomkowi swoje warunki. Będą one dotyczyły głównie jego stosunków z Agnieszką.

Patrz: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Joasia zaprosi Agnieszkę na poważną rozmowę, podczas której uprzedzi rywalkę, że nie będzie tolerować żadnych kłamstw i tajemnic, które niszczą im życie. W 1227 odcinku "M jak miłość" powie też Tomkowi, że choć Helenka jest jego córką, to przecież ona i dzieci są jego rodziną.

- Jeśli chcemy przejść przez to razem… To musisz pamiętać o jednym: Helenka to twoje dziecko. Ale rodziną jesteśmy my. A mówię o tym, bo najbardziej mnie zabolała… i ciągle mnie boli twoja nielojalność. To, że byłeś lojalny wobec Agnieszki, a nie wobec mnie…

Joanna zgodzi się, by Chodakowski uczestniczył w wychowaniu Helenki, ale nie zgodzi się, żeby angażował się w życie Agnieszki. - Powinniście ustalić, na jakich zasadach i w jakim stopniu Tomek będzie brał udział w życiu Helenki. Ja nie chcę i nie będę się w to wtrącać. Chciałabym, żeby to w miarę możliwości faktycznie był udział w życiu Helenki, a nie… - zaznaczy Asia.

Przeczytaj: M jak miłość. Barbara Kurdej-Szatan ciężko chora. Przez chorobę nie może zajść w ciążę

Była kochanka Tomka przyzna, że Joasia bardzo jej imponuje swoją postawą i dojrzałym podejściem do całej sprawy. - Jest absolutnie wyjątkową osobą. I już rozumiem, dlaczego wybrałeś właśnie ją. Sama na twoim miejscu bym tak zrobiła - wyzna Agnieszka, która zgodzi się usunąć w cień.

Do jednak nie wszystko, bo Asia uprzedzi Tomka, że na razie nie będzie z nim sypiać w jednym łóżku. Chodakowski będzie zmuszony przenieść się na kanapę w salonie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: