SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

09.05.2016, godz. 09:41
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1227. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) wrócą do siebie i wezmą ślub? Po wielu tygodniach przemyśleń Asia da narzeczonemu drugą szansę! W 1227 odcinku "M jak miłość" wróci do Tomka, wybaczy mu kłamstwa i to, że ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach), ale jednocześnie wyrzuci go z łóżka. Po powrocie do mieszkania Chodakowskiego, Joanna powie ukochanemu, że na razie nie będą ze sobą sypiać. Tomek będzie musiał przenieść się na kanapę w salonie.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Asi i Tomka z "M jak miłość" przetrwa kolejną ciężką próbę! Nie będzie zerwania zaręczyn, ale do ślubu zakochanych jeszcze daleko. A wszystko dlatego, że Joasia nie będzie pewna czy może zaufać narzeczonemu, czy jego relacje z Agnieszką (Magdalena Walach) nie będą niszczyć ich rodziny.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Mimo tych wszystkich obaw w 1227 odcinku "M jak miłość" Asia zdecyduje się wrócić do Tomka. Razem z Wojtusiem (Feliks Matecki) opuści siedlisko w Grabinie i znów zamieszka z narzeczonym. Powie jednak ukochanemu, że będzie z nim, lecz na swoich zasadach.

Zaprosi na poważną rozmowę Agnieszkę i podczas tego spotkania zastrzeże, że nie zgadza się na żadne kłamstwa i tajemnice. Nakłoni Tomka, żeby zobowiązał się do opieki nad Helenką (Ola Trojanowska), ale jednocześnie zapomniał o Agnieszce. - Jeśli chcemy przejść przez to razem, to musisz pamiętać, że Helenka to twoje dziecko. Ale rodziną jesteśmy my - stwierdzi Joanna.

Patrz: M jak miłość. Piotrek straci pracę przez kłamstwa! Górecki zwolni Zduńskiego

Ale Tomka nie ominie kara. Joasia nie zgodzi się sypiać z narzeczonym w jednym łóżku. Brak seksu będzie dla Tomka prawdziwą torturą. Ale z miłości do Joasi będzie gotowy na takie poświęcenie. Posłusznie wyniesie się z ich sypialni na kanapę w salonie. Jak długo zakochani będą unikać miłosnych zbliżeń? I czy Joasia wreszcie zmięknie? O tym widzowie przekonają się w kolejnych odcinkach "M jak miłość" na początku czerwca 2016.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: