SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia córką Barbary. Mostowiakowa kocha ją jak Małgosię

M jak miłość. Joasia córką Barbary. Mostowiakowa kocha ją jak Małgosię

23.05.2016, godz. 21:08
M jak miłość 1227, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Barbara (Teresa Lipowska)
M jak miłość 1227, Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Barbara (Teresa Lipowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Barbara (Teresa Lipowska) pokochała Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) jak własną córkę. W 1227 odcinku "M jak miłość" Mostowiakowa dziękuje Tarnowskiej za to, że pokochała Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego dzieci. Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska) nie wyobrażają sobie już życia bez nowej partnerki ojca. W "M jak miłość" Joasia zastąpiła Mostowiakom Małgosię Chodakowską (Joanna Koroniewska).

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joanna dowiedziała się, że Tomek jest ojcem dziecka Agnieszki i postanowiła od niego odpocząć i przemyśleć sobie całą sytuację. Właśnie dlatego Tarnowska wyjechała do Grabiny.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

W 1227 odcinku "M jak miłość" Tarnowska wyznaje Tomkowi, że pod koniec ferii wróci z Wojtusiem do domu. Policjantowi spadnie kamień z serca! Barbara także poczuje ulgę. Dla seniorki rodu Mostowiaków Joasia jest wyjątkowo ważna. To ona zastąpiła jej Małgosię.

-Dużo myślałam o tej sprawie. Mówię oczywiście o tej niełatwej dla nas wszystkich sytuacji rodzinnej. A że właśnie miałam okazję być bliżej was, bliżej Wojtusia, ciebie... Mogłam na spokojnie ocenić pewne sprawy. Joasiu chciałam ci bardzo podziękować, że tak dzielnie starasz się zastąpić matkę Wojtusiowi. Jesteś cudowną mądrą kobietą. W stosunku do Tomka jesteś bardzo lojalna. Rozumiem, że cię zawiódł. Jeszcze raz bardzo ci dziękuję i cieszę się, że będziesz w naszej rodzinie - mówi Barbara, która cieszy się, że Asia dała Tomkowi drugą szansę.
-Ja też dziękuję. Za wyrozumiałość, za wsparcie.
-Chciałabym żeby wszystko wam się ułożyło jak najszczęśliwiej i będę się o to gorąco modliła - zapewnia Mostowiakowa.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

W "M jak miłość" Joasia zbliżyła się do rodziny Mostowiaków. Ostatnie kilkanaście dni, które spędziła w Grabinie pomogły jej podjąć słuszną decyzję. W 1227 odcinku "M jak miłość" Tarnowska wybaczy Tomkowi i znów z nim zamieszka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: