SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka podziwia Joasię. Na miejscu Tomka też wybrałaby Asię

M jak miłość. Agnieszka podziwia Joasię. Na miejscu Tomka też wybrałaby Asię

23.05.2016, godz. 21:24
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Szokujące wyznanie w "M jak miłość"! Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) zrezygnowała z walki o Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk), by jej ukochany stworzył rodzinę z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan). I choć ciężko jej znieść rywalkę, to w 1227 odcinku "M jak miłość" zachwala narzeczoną Tomka. Według Agnieszki, Asia jest idealną kobietą i gdyby była na miejscu Chodakowskiego też by chciała się z nią ożenić.

"M jak miłość" odcinek 1227 - wtorek, 24.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka czy Joasia z "M jak miłość"? Tomek już dawno dokonał wyboru. Wybrał życie u boku Asi. To jej się oświadczył, z nią chce się ożenić i wychowywać swoje dzieci. To jednak nie zmienia faktu, że była kochanka, która jest przecież matką jego córki Helenki (Ola Trojanowska) już zawsze będzie obecna w jego życiu.

Patrz: M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki?! Prawniczka odbije go Izie

Kiedy w 1227 odcinku "M jak miłość" Joasia wróci do Tomka z Grabiny dojdzie do decydującej rozmowy o ich wspólnej przyszłości. Jak podaje "Świat Seriali" Asia zgodzi się na to, by Chodakowski razem z Agnieszką wychowywał Helenkę, lecz postawi sprawę jasno - to ona, Wojtuś (Feliks Matecki) i Zosia (Julia Wróblewska) są prawdziwą rodziną. Dlatego też Joasia postawi Tomkowi warunek - ma ograniczyć swoje kontakty z Agnieszką do minimum.

Jak to przyjmie była kochanka Chodakowskiego, która przecież wciąż darzy go silnym uczuciem i z bólem serca patrzy na jego szczęście? Agnieszka będzie zachwycona. Na osobności powie Tomkowi, że dokonał w życiu świetnego wyboru, że Asia jest ideałem i na pewno będzie wspaniałą żoną.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

- Joasia bardzo mi zaimponowała, nie pierwszy raz zresztą. Jest absolutnie wyjątkową osobą. I już rozumiem, dlaczego wybrałeś właśnie ją. Sama na twoim miejscu tak bym zrobiła... - stwierdzi Agnieszka, a jej wyznanie będzie sporym zaskoczeniem dla Tomka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: