SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tancerka Naomi oczaruje Marcina. To jej Chodakowski oddał swój szpik - WIDEO

M jak miłość. Tancerka Naomi oczaruje Marcina. To jej Chodakowski oddał swój szpik - WIDEO

22.05.2016, godz. 09:20
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Mayu Gralińska-Sakai w "M jak miłość" zagra Naomi, tancerkę, która jest bliźniakiem genetycznym Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski). To właśnie Naomi Marcin oddał swój szpik i dzięki temu uratował jej życie. W 1226 odcinku "M jak miłość" pierwsze spotkanie Marcina i Naomi wstrząśnie Chodakowskim do tego stopnia, że w jego oczach pojawiają się łzy wzruszenia. Mayu Gralińska-Sakai, która z pochodzenia jest pół Japonką, w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawniła jaki wpływ na życie Marcina i jego brata Olka (Maurycy Popiel) będzie miała Naomi.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2


Mayu Gralińska-Sakai zadebiutuje w 1226 odcinku "M jak miłość" w roli Naomi, chorej na białaczkę pacjentki, której życie uratował Marcin Chodakowski. Tuż przed pierwszym spotkaniem ze swoim bliźniakiem genetycznym Marcin pojawi się w klinice, żeby dowiedzieć się, komu uratował życie. Lekarka (Kamila Kamińska) powie mu tylko tyle, że to młoda tancerka. Chwilę później do gabinetu wejdzie Naomi, a Marcin domyśli się, że to właśnie ona.

Chodakowski postanowi śledzić dziewczynę, żeby dowiedzieć się o niej czegoś więcej i tak przyłapie ją na sali treningowej. Na widok tańczącej Naomi w jego oczach pojawiją się łzy.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

- Marcin szalenie się wzrusza kiedy widzi dziewczynę, której podarował szpik. To tak działa, że chciał zrobić coś dobrego i widzi, że to dobro działa i funkcjonuje. Noami bardzo intryguje Marcina, bo się pojawiła, ale czy namiesza? Jest piękną kobietą. Być może namiesza jako bliźniak genetyczny Marcina - powidział Mikołaj Roznerski w "Kulisach serialu M jak miłość".


Kim jest Mayu Gralińska-Sakai, czyli Naomi z "M jak miłość"?

Młoda aktorka Mayu Gralińska-Sakai tak jak Naomi z "M jak miłość" jest tancerką. Ukończyła także Akademię Sztuk Pięknych. Rola w "M jak miłość" nie jest jej debiutem aktorskim. Zagrała też w serialu "Bodo" gdzie wcielała się w postać Mayu Brańskiej.


- Jestem pół Japonką, bo moja mama pochodzi z Japonii. Od czwartego roku życia mieszkam w Warszawie gdzie skończyłam szkołę baletową. Obecnie zajmuje się też aktorstwem. W "M jak miłość" gram Naomi, tancerkę Teatru Wielkiego, której życie zostało uratowane przez Marcina, dawcę jej szpiku. Mnie i Naomi łączy taniec, pasja i determinacja, by ten zawód wykonywać. Ona jednak otarła się o śmierć i dostała drugą szansę na życie. Będzie ją czekała duża praca, by wrócić do formy - przyznała Mayu Gralińska-Sakai w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

Noami z "M jak miłość" odmieni życie nie tylko Marcina, ale również jego brata Olka. - Nie wiem kogo wyobrażał sobie Marcin jako biorę swojego szpiku kostnego, ale znająć jego postać myślę, że Naomi spełnia jego oczekiwania. Olek nie ma takiej możliwości, by zainteresować się Naomi ponieważ jest świeżo upieczonym mężem i ojcem. Ale może cała sytuacja zaskoczy nawet Olka... - ujawnił Maurycy Popiel.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

 


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: