SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin poznaje dziewczynę, której oddał szpik. Tancerka Noemi żyje dzięki Marcinowi

M jak miłość. Marcin poznaje dziewczynę, której oddał szpik. Tancerka Noemi żyje dzięki Marcinowi

23.05.2016, godz. 20:15
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski)
M jak miłość odc. 1226. Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai), Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nowa bohaterka w "M jak miłość"! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) nie może spokojnie spać, bo wciąż myśli, kim jest osoba, której uratował życie decydując się zostać dawcą szpiku. W 1226 "M jak miłość" Marcin w końcu pozna uroczą tancerkę, która dzięki niemu znów może trenować! To piękna baletnica, Naomi Koszycka (Mayu Gralińska-Sakai) jest bliźniakiem genetycznym Marcina i to właśnie jej Chodakowski oddał swój szpik. Naomi zawdzięcza życie Marcinowi.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin nie spocznie, póki nie dowie się, komu uratował życie! W 1226 odcinku "M jak miłość" Chodakowski znów odwiedzi panią doktor (Kamila Kamińska), żeby wyciągnąć od niej cenną informację.

Zobacz: M jak miłość. Antek pozna prawdziwego ojca! Ucieczka Antka z domu

Lekarka nie może mówić za wiele, ale nagnie ustalenia i wyzna, że dziewczyna, którą uratował czuje się lepiej i znów może trenować. Chwilę później do gabinetu wchodzi jedna z pacjentek uroczej pani doktor.

Dziewczyna będzie wyraźnie speszona i Marcin od razu się domyśli, że to jej uratował życie. Chodakowski postanowi śledzić Naomi i tak trafi do szkoły tańca. Tajemnicza kobieta, której uratował życie okaże się baletnicą.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Wieczorem Marcin o wszystkim opowie Izie. Lewińska nie będzie zazdrosna, ale dumna z ukochanego, który uratował życie Naomi. Sama wyzna jednak, że dręczą ją koszmary! Czy to ma jakiś związek z Marcinem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: