SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin narzeczonym Moniki, a Magdalena Zawadzka jej babcią - ZWIASTUN

M jak miłość. Marcin narzeczonym Moniki, a Magdalena Zawadzka jej babcią - ZWIASTUN

22.05.2016, godz. 10:30
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magdalena Zawadzka (72 l.) dołącza do obsady "M jak miłość"! W 1226 odcinku "M jak miłość" w Warszawie zjawia się babcia Moniki Ochman (Anna Wendzikowska), a prawniczka wpada w panikę, bo seniorka nie wie, że Monika sama wychowuje swoją córkę Oleńkę (Helena Czapczuk). Z pomocą Kingi Zduńskiej (Katarzyna Cichopek) szybko znajduje narzeczonego na niby, którym zostaje Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski).

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Tak już jest, że ludzie chcą się wydać lepsi, niż są. Uciekają się więc do oszustw. Opowiada o tym kolejny 1226 odcinek "M jak miłość". Monika (Anna Wendzikowska) jest samotną matką maleńkiej Oli. Dotychczas nie miała z tym problemu. Nie ona jedna jest w takiej sytuacji.

Patrz: M jak miłość. Tancerka Naomi oczaruje Marcina. To jej Chodakowski oddał swój szpik - WIDEO

Tyle że do Polski na kilka dni przyjeżdża babcia Moniki – w tej roli wystąpi dawno niewidziana na małym ekranie Magdalena Zawadzka – przed którą dziewczyna musi udać, że ma narzeczonego, który jest też ojcem dziecka. Niechętnie na tę mistyfikację daje się namówić Marcin (Mikołaj Roznerski).

W 1226 odcinku "M jak miłość" spotkanie „rodzinne” wypada znakomicie. Babcia zachwycona zaprasza młodych i ich córeczkę do Kanady. A Monika – kokietka, wpada na pomysł, że może uda jej się usidlić Chodakowskiego naprawdę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: