SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki i ojcem jej córki Oli

M jak miłość. Marcin kochankiem Moniki i ojcem jej córki Oli

17.05.2016, godz. 21:05
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szokujący romans w "M jak miłość?! Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) będzie ojcem dziecka Moniki Ochman (Anna Wendzikowska). W 1226 odcinku "M jak miłość" to właśnie jego Monika poprosi, by udawał przed jej babcią (Magdalena Zawadzka) tatę Oli (Helena Czapczuk). Mało tego - Marcin wczuje się też w rolę kochanka Moniki. Czy Iza Lewińska (Adriana Kalska) dowie się, że jej ukochany znów coś kręci?

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Monika Ochman z "M jak miłość" złapie Marcina Chodakowkiego na dziecko?! Samotna prawniczka z kancelarii Andrzeja Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Adama Wernera (Jacek Kopczyński) zaszła w ciążę po nocy spędzonej w klubie z nieznajomym mężczyzną. Urodziła córkę Olę i nigdy nie próbowała odnaleźć ojca swojego dziecka.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Dlatego kiedy w 1226 odcinku "M jak miłość" w Warszawie zjawi się babcia Moniki (w tej roli Magdalena Zawadzka), która przyjedzie niespodziewanie w Kanady, prawniczka wpadnie w panikę. Monika zacznie szukać mężczyzny, który mógłby udawać przed babcią jej narzeczonego i ojca Oli. A ponieważ w "Bistro za rogiem" pojawi się Marcin to padnie właśnie na niego.

Patrz: M jak miłość. Antek pozna prawdziwego ojca! Ucieczka Antka z domu

Monika i Marcin tak wiarygodnie odegrają role zakochanych i szczęśliwych młodych rodziców Oli, że babcia Moniki się na to nabierze. Jak podaje "Świat Seriali" seniorka będzie oczarowana Chodakowskim. Tak jak Monika, która dostrzeże w nim idealnego kandydata na partnera. W końcu świetnie się sprawdza jako ojciec Szymka (Staś Szczypiński). Będzie tylko jeden problem... Iza Lewińska,  z którą Marcin od niedawna mieszka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: