SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Monika przyłapani na randce przez Izę!

M jak miłość. Marcin i Monika przyłapani na randce przez Izę!

19.05.2016, godz. 08:00
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok w "M jak miłość"! Marcin (Mikołaj Roznerski) zdradzi Izę (Adriana Kalska) z Moniką? W 1226 odcinku "M jak miłość" Iza nakryje ukochanego z prawniczką. Jakby tego było mało to Marcin będzie ojcem dziecka Moniki! Jak to możliwe? Chodakowski zgodzi się udawać kochanka Moniki gdy z Kanady przyleci babcia Moniki (Magdalena Zawadzka). Marcin tak doskonale wczuje się w swoją rolę, że Iza znów oszaleje z zazdrości.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin i Iza z "M jak miłość" zamieszkali razem i są ze sobą szczęśliwi, ale w ich związek znów wkradają się zazdrość i strach przed rozstaniem... W 1226 odcinku "M jak miłość" Chodakowski daje ukochanej ku temu powody kiedy na jeden dzień zostaje kochankiem Moniki i ojcem jej córki Oleńki!

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pozna dziewczynę, którą uratował przed śmiercią. Naomi zmieni życie Marcina

To Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) prosi Marcina, by udawał przed jej babcią, która niespodziewanie wpada w odwiedziny, ojca jej córki. Oczywiście Marcin zgodza się wciąż udział w tej mistyfikacji. Nie wspomina jednak Izie o swoich planach.

- Kinga, która jest genialną swatką i zna się na ludziach, pomaga Monice rozwiązać jej problem. Nie zostawia Moniki w potrzebie, więc Marcin świetnie się nadaje na kochanka - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Katarzyna Cichopek.

Także Monice bardzo podoba się pomysł, by Marcin został ojcem jej dziecka. Chodakowski od razu wpada jej w oko, więc samotna prawniczka próbuje ustalić czy jego związek z Izą to coś poważnego. - Monika wiecznie poszukuje szczęścia, ale wszystko rozwija się w takim kierunku, że Marcin wzbudza jej zainteresowanie. Zakłada, że sprawy osobiste Marcina nie są aż tak oczywiste - wyjaśniła Anna Wendzikowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Patrz: M jak miłość. Olga odkryje, że Piotrek Zduński ma żonę

W 1226 odcinku "M jak miłość" babcia Moniki daje się nabrać, że Marcin jest partnerem jej wnuczki i ojcem Oleńki. Chodakowski sprawia świetnie wrażenie na straszej pani, która zauważa w nim opiekuńczego, odpowiedzialnego mężczyznę. Nie traci jednak czujności i ostrzega, że jeśli jeszcze raz zostawi Monikę, to będzie miał z nią do czynienia.

- Myślisz, że nie wiem, że zostawiłeś Monisię na lodzie? Jestem pewna, że znów to zrobisz. A jeśli tak się stanie, pamiętaj - ja tu wrócę i skopię ci tyłek - grozi babcia Moniki, która na osobności nazywa Marcina "gładkolicym czarusiem".

Kiedy Marcin i Monika zostają sami prawniczka dziękuję Chodakowskiemu za pomoc. Zapewnia też, że wkróte mu się odwdzięczy. I w tej chwili w "Bistro za rogiem" zjawia się Iza Lewińska, która zauważa swoją nową rywalkę w akcji. Ukochana Marcina ucieka z lokalu, ale on pędzi za nią.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: