SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marcin i Monika będą razem dzięki Kindze

M jak miłość. Marcin i Monika będą razem dzięki Kindze

23.05.2016, godz. 20:58
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Szok w "M jak miłość"! Kinga Zduńska (Katarzyna Cichopek) zabawi się w swatkę i połączyły Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) z samotną Moniką Ochman (Anna Wendzikowska). To właśnie dzięki niej w 1226 odcinku "M jak miłość" Marcin i Monika zostaną parą. A co z Izą Lewińską (Adriana Kalska), obecną dziewczyną Marcina?

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Marcin z "M jak miłość" zostawi Izę dla Moniki? Taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy, bo już w 1226 odcinku "M jak miłość" Chodakowski i samotna prawniczka będą odgrywać kochanków przed babcią Moniki (Magdalena Zawadzka).

Na taki pomysł wpadnie Kinga, której Monika zwierzy się ze swoich trosk. Okaże się, że do prawniczki przyjedzie z wizytą jej babcia z Kanady, która niewiele wie na temat życia miłosnego swojej wnuczki. Właściwie tylko tyle, że Monika urodziła córkę Oleńkę i wychowuje dziecko sama. Babcia Moniki nie ma pojęcia, że jej wnuczka nie ma pojęcia kto jest ojcem. Prawniczka zaszła przecież w ciążę z nieznajomym mężczyzną, którego poznała na imprezie w klubie.

Patrz: M jak miłość. Iza przyłapie Marcina z Moniką

W 1226 odcinku "M jak miłość" Kinga poprosi Marcina, by udawał przed babcią jej ukochanego i ojca Oleńki. Chodakowski się zgodzi i zrobi wszystko, by oczarować seniorkę. Babcia Moniki da się nabrać na tę mistyfikację. Ale ostrzeże Marcina, że jeśli zostawi Monikę samą z córką, to ona go dopadnie.

Jaki finał będzie miał udawany romans Moniki i Marcina? Jak łatwo się domyślić prawniczka od razu straci głowę dla Chodakowskiego i postanowi go zdobyć. Nie zważając na to, że Marcin jest w szczęśliwym związku z Izą.

- Kinga, która jest genialną swatką i zna się na ludziach, pomaga Monice rozwiązać jej problem. Nie zostawia Moniki w potrzebie, więc Marcin świetnie się nadaje na kochanka - powiedziała w "Kulisach serialu M jak miłość" Katarzyna Cichopek.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin pozna dziewczynę, którą uratował przed śmiercią. Naomi zmieni życie Marcina


- Monika wiecznie poszukuje szczęścia, ale wszystko rozwija się w takim kierunku, że Marcin wzbudza jej zainteresowanie. Zakłada, że sprawy osobiste Marcina nie są aż tak oczywiste - wyjaśniła Anna Wendzikowska w "Kulisach serialu M jak miłość".

Kto wie, może w przyszłości Marcin i Monika będą razem w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016! Kinga ma już przecież na koncie wiele sukcesów w swataniu przyjaciół. Dzięki niej Magda (Anna Mucha) i Olek (Maurycy Popiel) zakochali się w sobie i wzięli ślub.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: