SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Magda zaniedbuje Olka. Marcin ratuje małżeństwo brata - ZDJĘCIA

M jak miłość. Magda zaniedbuje Olka. Marcin ratuje małżeństwo brata - ZDJĘCIA

23.05.2016, godz. 20:39
M jak miłość odc. 1226. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odc. 1226. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Marcin (Mikołaj Roznerski), Iza (Adriana Kalska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Bracia Chodakowscy z "M jak miłość" nie mogą narzekać na samotność. Marcin (Mikołaj Roznerski) i Olek (Maurycy Popiel) mają przy sobie ukochane kobiety, które dają im szczęście. Jednak w 1226 odcinku "M jak miłość" w małżeństwie Olka i Magdy (Anna Mucha) coś zaczyna się psuć. A ponieważ starszy Chodakowski to zauważa, to od razu wkracza do akcji. Nie może przecież pozwolić, by Olek cierpiał przed Magdę.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Przystojniacy z "M jak miłość", czyli Marcin i Olek rzadko się spotykają, ale mimo to zawsze mogą liczyć na swoje wsparcie. Tak też jest w 1226 odcinku "M jak miłość" kiedy Marcin i Iza (Adriana Kalska) przyjmują zaproszenie od Olka i Magdy na kolację u nich w mieszkaniu.

Patrz: M jak miłość. Marcin martwi się o Izę. Co Iza ukrywa przed ukochanym?

Wieczór przebiega w przyjemniej atmosferze aż do chwili gdy Marcin proponuje bratu i bratowej wspólny wyjazd na narty biegówki do Grabiny. Olek jest zachwycony pomysłem starszego brata. - Fajnie, śnieg, mróz, potem może jakieś grzane wino przy kominku...

Jednak Magda szybko niszczy to marzenie. -Zapomnij. Maciek ma rozpisane treningi na cały tydzień. Od dnia, w którym Magda i Olek adoptowali 9-letniego Maćka coś między nimi się popsuło. Chodakowski zauważa, że żona odsunęła go na boczny tor. Całą swoją uwagę skupia na synu. I czuje się opuszczony i samotny jak nigdy wcześniej.

Przeczytaj: M jak miłość. Kinga flirtuje z Marcinem na oczach Piotrka - WIDEO

Olek przypomina żonie, że treningi piłkarskie Maćka odbywają się w tygodniu, ale wtedy Magda wspomina, że zapisała go na zajęcia także w weekendy. -Ale kochanie przecież na pewno udałoby się znaleźć takie dwa dni, żebyśmy mogli wyskoczyć - prosi Olek.
Magda szybko traci dobry humor. - OK, możemy o tym porozmawiać później?


Marcin, widząc smutek w oczach brata, postanawia interweniować i przypomnieć Magdzie, że oprócz dziecka ma też jeszcze męża. - Nie odpuszczasz co? Ostra z ciebie trenerka...
- Wiesz, jak to jest. Chciałbym młodego nauczyć, że trzeba być twardym, konsekwentnym.

- Akurat na treningu się trochę znam. Jak się człowiek przetrenuje, to łatwo jest o kontuzję. To po pierwsze. A po drugie - nie wydaje ci się, że Maciek nie musi wszystkiego zawdzięczać mamusi. To już naprawdę jest dorosły facet. A poza tym to tam masz drugiego dużego chłopca, który może czuć się trochę opuszczony - poczuca bratową Marcin.
- Ty mądrala! Naprawdę chcecie jechać na te biegówki? - Magda uśmiecha się i zgadza się na wspólny wyjazd.

Po wyjściu gości przeprasza Olka za to jaką była dla niego jędzą - Chyba za bardzo przejęłam się swoją nową rolą i strasznie jestem zakręcona. Obiecuję, że spróbuję nabrać do tego dystansu... - przyznaje ze skruchą i całuje ukochanego, by wszystko mu wynagrodzić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: