SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kryzys u Magdy i Olka przez Maćka

M jak miłość. Kryzys u Magdy i Olka przez Maćka

03.05.2016, godz. 11:45
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski)
M jak miłość odc. 1207. Magda (Anna Mucha), Olek (Maurycy Popiel), Maciek (Franciszek Przanowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Magda (Anna Mucha) jest tak bardzo zafascynowana macierzyństwem, że zapomniała o Olku (Maurycy Popiel). W 1226 odcinku "M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich zaczyna się sypać. Marcin (Mikołaj Roznerski) wszystkiemu się przygląda i daje Madzi do zrozumienia, że Olek czuje się odsunięty na drugi plan. Czy brat lekarza uratuje jego małżeństwo? Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" małżeństwo Chodakowskich przeżywa kryzys. Madzia spełnia się w roli matki, ale zapomina, że jest też żoną. Olek czuje się zwyczajnie zaniedbany.

Zobacz: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

W 1226 odcinku "M jak miłość" Olek zadzwoni do ukochanej przed kolejną ważną operacją i wyzna, że bardzo się boi, bo konsekwencje w razie niepowodzenia będą olbrzymie. Magda nie specjalnie się tym przejmie i szybko zakończy rozmowę z mężem.

Potem Olek dla rozluźnienia atmosfery zaproponuje ukochanej, żeby poszli wieczorem do opery, ale ona nawet nie będzie brała takiego wyjścia pod uwagę. Magda po prostu nie wyobraża sobie, że mogłaby choć na chwilę zostawić synka pod opieką kogoś innego.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Wieczorem, w 1226 odcinku "M jak miłość" Marcin złoży wizytę Chodakowskim. W jego obecności, Olek zaproponuje Madzi wyjazd na narty, a ona kolejny raz mu odmówi. Marcin postanowi porozmawiać z bratową i uświadomi jej, że Olek nie jest szczęśliwy w takim układzie. Maciek stał się najważniejszy, a Olek spadł na drugi plan. Czy brat Olka uratuje jego małżeństwo? Być może Magda przejrzy na oczy po rozmowie z Marcinem...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: