SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga flirtuje z Marcinem przy Piotrku. To zemsta za Olgę - WIDEO

M jak miłość. Kinga flirtuje z Marcinem przy Piotrku. To zemsta za Olgę - WIDEO

23.05.2016, godz. 20:12
M jak miłość odc. 1226. Marcin (Mikołaj Roznerski), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość odc. 1226. Marcin (Mikołaj Roznerski), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Zdrada u Zduńskich w "M jak miłość" wisi w powietrzu! Piotrek (Marcin Mroczek) coraz więcej czasu spędza z 19-letnią Olgą (Katarzyna Grabowska), która już nie ukrywa, że Zduński jej się podoba. W 1226 odcinku "M jak miłość
zazdrość Kingi (Katarzyna Cichopek) powoli osiąga punkt krytyczny. Żeby zemścić się na mężu za Olgę flirtuje na jego oczach z Marcinem Chodakowskim (Mikołaj Roznerski). Zobaczcie scenę z 1226 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Zduńskich z "M jak miłość" od lat stanowi dla widzów wzór wierności. Kinga i Piotrek przeżyli wiele trudnych chwil, ale mimo to wciąż bardzo się kochają. I choć mieli momenty fascynacji innymi ludźmi, to nigdy nie dopuścili się zdrady. Kiedy jednak musi być ten pierwszy raz...

Patrz: M jak miłość. Marcin martwi się o Izę. Co Iza ukrywa przed ukochanym?

Od kiedy Piotrek zaczął pracę  szofera u biznesemena Góreckiego (Wojciech Wysocki), Kinga ma się czego obawiać. Wokół Piotrka cały czas kręci się 19-letnia Olga, która powoli zakochuje się w kierowcy. Czujna Zduńska od razu zauważa zagrożenie. Nie jest jednak w stanie zapanować nad zazdrością.

Tym bardziej, że w 1226 odcinku "M jak miłość" Olga mówi jej wprost, że podoba im się ten sam facet. Nastolatka nie wie jednak, że Kinga jest żona Piotrka. Wykorzystuje okazję, by uprzedzić Olgę, że ma swojego męża na oku i jest do niego  bardzo przywiązana.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia przez Helenkę nie chce mieć dziecka z Tomkiem

Jakby tego było mało to w 1226 odcinku "M jak miłość" Piotrek spotyka się w "Bistro za rogiem" z Moniką Ochman (Anna Wendzikowska). Prawniczka prosi go o pomoc w trudnej sprawie. Tego jest dla Kingi za wiele. Z trudem panuje, by nie wybuchnąć zazdrością.

A Marcin widząc reakcję Kingi proponuje jej małą zemstę na Piotrku. Specjalnie na oczach Zduńskiego uwodzi jego żonę. Kinga chętnie flirtuje z Chodakowskim. Kiedy Piotrek zauważa ich razem też czuje ukłucie zazdrości. To najlepszy dowód na to, że liczy się dla niego tylko żona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Scena z 1226 odcinka "M jak miłość" >>>


Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: