SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Iza ukrywa przed Marcinem swoją przeszłość

M jak miłość. Iza ukrywa przed Marcinem swoją przeszłość

23.05.2016, godz. 07:20
M jak miłość odc. 1226. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński)
M jak miłość odc. 1226. Iza (Adriana Kalska), Marcin (Mikołaj Roznerski), Szymek (Staś Szczypiński) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Jaką tajemnicę Iza (Adriana Kalska) z "M jak miłość" skrywa przed Marcinem (Mikołaj Roznerski)? Od chwili gdy zakochani zamieszkali razem u Marcina z Izą dzieje się coś złego. Dręczą ją nocne koszmary, krzyczy przez sen. W 1226 odcinku "M jak miłość" Chodakowski próbuje dowiedzieć się czegoś więcej, ale Lewińska szybko go zbywa. Nie jest jeszcze gotowa, by opowiedzieć mu o demonach ze swojej przeszłości.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Iza i Marcin z "M jak miłość" rozpoczęli nowy etap wspólnego życia, ale cieniem na ich przyszłości kładą się tajemnice Izy związane z jej rodziną. Zakochani mieszkają razem, Iza zastępuje małemu Szymkowi (Staś Szczypiński) zmarłą mamę Kasię (Agnieszka Sienkiewicz). I choć na pierwszy rzut oka wszystko jest idealnie, to tylko pozory.

Patrz: M jak miłość. Ojciec Izy mordercą. Lewiński zabił matkę Olgi Góreckiej

W 1226 odcinku "M jak miłość" Marcin przyrządza dla ukochanej śniadanie. Od wczesnego ranka krząta się z Szymkiem po kuchni, ale tak, aby nie obudzić Izy. Miniona noc była bowiem dla niej wyjątkowo trudna. Iza spała bardzo niespokojnie, śniło jej się coś złego, co nie umknęło uwadze Marcina. - Dobrze spałaś? - pyta z troską Chodakowski czule tuląc ukochaną. Uśmiech Izy mówi sam za siebie. - Tak, dziękuję. Czemu pytasz?

- Bo jakoś strasznie krzyczałaś w nocy... Opowiesz mi o tym kiedyś? - Marcin chce wiedzieć co dzieje się z jego dziewczyną, lecz Iza szybko ucieka od tematu. Wymówką jest praca, do której bardzo się śpieszy. - Tak, może kiedyś opowiem...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia nową córką Barbary. Zastąpiła jej Małgosię

Chodakowski nie zamierza zmuszać Izy do jakichkolowiek wyznań, ale pragnie być blisko niej, by cały czas czuła jego wsparcie. Wieczorem kiedy wracają razem z kolacji u Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel) znów delikatnie porusza temat koszmarów Izy.

- Ja wiem, że jest coś o czym ty mi nie chcesz powiedzieć. Nie będę naciskał, ale jak tylko będziesz na to gotowa, to pamiętaj, że jestem - mówi ukochanej. Czy Iza wreszcie otworzy przed Marcinem serce i opowie mu o tragicznych wydarzeniach sprzed lat, które dotknęły jej rodzinę? Okaże się już wkrótce w nowych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: