SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Atak babci Moniki na Marcina. Dopadnie go jeśli zostawi Monikę i Oleńkę

M jak miłość. Atak babci Moniki na Marcina. Dopadnie go jeśli zostawi Monikę i Oleńkę

23.05.2016, godz. 18:29
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka)
M jak miłość odc. 1226. Monika (Anna Wendzikowska), Marcin (Mikołaj Roznerski), babcia Moniki (Magdalena Zawadzka) foto:

W "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie tak wiarygodny w roli narzeczonego Moniki (Anna Wendzikowska), że jej babcia (Magdalena Zawadzka) nie będzie miała żadnych podejrzeń! Mało tego, w 1226 odcinku "M jak miłość" kobieta zaatakuje Chodakowskiego i podczas rozmowy w cztery oczy zagrozi, że dopadnie go, gdy Monisia znów zostanie samotną matką.

"M jak miłość" odcinek 1226 - poniedziałek, 23.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1226 odcinku "M jak miłość" na prośbę Kingi (Katarzyna Cichopek), Marcin Chodakowski na chwilę wcieli się w rolę partnera Moniki i ojca jej córeczki. Powód? Niezapowiedziana wizyta babci z Kanady!

Zobacz: M jak miłość. Marcin i Monika przyłapani na randce przez Izę!

Kobieta będzie zachwycona przystojniakiem i tym, że jej wnuczka jest szczęśliwa. Szopka jaką odstawi Monika i Marcin będzie bardzo przekonywująca. Babcia nie domyśli się, że to "podstawiony narzeczony".

Gdy w 1226 odcinku "M jak miłość" wizyta dobiegnie końca, Chodakowski - jak przystało na gentlemana - zaniesie babci bagaże do taksówki. Kobieta korzystając z okazji powie mu coś na osobności...

Przeczytaj: M jak miłość. Monika okłamuje chorą babcię! Prawda o ojcu córki Moniki może zabić babcię

-Najgorsi są właśnie tacy jak ty. Gładkolicy czarusie. Myślisz, że nie wiem, że zostawiłeś moją Monisię na lodzie? W naszej rodzinie, choć jest rozproszona po świecie, wieści rozchodzą się błyskawicznie! - powie zdenerwowana babcia Moniki.
-Nie wiem, co ja mam... - Marcin zachowa kamienną twarz.
-A ja wiem, że ukrywałeś się zaraz po porodzie. Jestem pewna szmaciarzu, że wkrótce zrobisz to samo. Ale jeżeli tak się stanie to pamiętaj, że wrócę tu i skopię ci tyłek. A dopóki jesteś z moją Monisią możesz mi mówić babciu - doda na zakończenie kobieta i wsiądzie do taksówki.

Oj... Żeby się Marcin nie doigrał! Babcia Moniki zapraszała ją i jej ukochanego na wakacje za granicę. Jeśli Chodakowski nie stawi się na miejscu, może spodziewać się zemsty babci!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: TVN24/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: