SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Paweł uratuje firmę Mostowiaka przed bankructwem

M jak miłość. Paweł uratuje firmę Mostowiaka przed bankructwem

24.04.2016, godz. 11:30
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek)
M jak miłość odc. 1213. Bogusz (Wojciech Asiński), Marek (Kacper Kuszewski), Paweł (Rafał Mroczek) foto:

Firma Marka (Kacper Kuszewski) i Pawła (Rafał Mroczek) z "M jak miłość" wyjdzie z długów! W 1225 odcinku "M jak miłość" Zduński namówi do współpracy poważnego klienta. Mostowiak będzie mógł odetchnąć z ulgą. Przetwórni nie będzie trzeba zamykać! Biznesmeni z Grabiny jednak mają nosa do interesów. Ale czy to koniech ich problemów. Czy interes dalej będzie kwitł?

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1221 odcinku "M jak miłość" Marek i Paweł zaczną mieć poważne kłopoty w przetwórni. Jeden z poważnych partnerów, tuż przed rozpoczęciem produkcji, zerwie z nimi umowę, w wyniku czego firmie będzie groziło bankructwo.

Zobacz: M jak miłość. Ala i Paweł będą mieli dziecko? Jak bezpłodna Ala zajdzie w ciążę?

Co się dzieje? Czyżby Bogusz (Wojciech Asiński) dopiął swego? Sąsiad Mostowiaków z Grabiny chciał zemścić się na Marku po tym, jak jego syn Bartek (Antek Borowski) był prześladowany przez Antka (Jakub Jankowski) i Mateusza (Krystian Domagała). Nasyłał kontrole i niszczył towar w magazynie, a teraz doprowadzi Mostowiaka do ostatecznego bankructwa?

Marek jest pełen obaw - Niewykluczone, że żeby spłacić kredyt, będę musiał sprzedać część maszyn - powie Ewie załamany Marek. Na szczęście Paweł stanie na wysokości zadania i uratuje cały interes! Jak?

Przeczytaj: M jak miłość. Ala ucieknie od Pawła z Grabiny

Zduński wykorzysta swoje dawne kontakty i załatwi firmie poważne zlecenie od klienta, który eksportuje żywność do Niemiec - Są zainteresowani naszymi produktami ekologicznymi - powie Markowi Paweł. Mostowiak będzie zachwycony! -Wykazał się chłopak - powie Ewie Marek, którego interes nie jest jeszcze spisany na straty.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: