SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia zdradzi Bilskiego z Arturem? Romantyczna randka Rogowskich

M jak miłość. Marysia zdradzi Bilskiego z Arturem? Romantyczna randka Rogowskich

16.05.2016, godz. 21:15
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W "M jak miłość" Marysia Rogowska (Małogorzata Pieńkowska) nadal bije się z myślami i nie wie z kim powinna być. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz) namawia ją, żeby dała drugą szansę Arturowi (Robert Moskwa), ale ona czuje coś do Roberta Bilskiego (Zbigniew Stryj), który z resztą cały czas ją okłamuje. W 1225 odcinku "M jak miłość" Maria zrozumie, że nadal kocha Artura, ale nie będzie chciała zdradzić z nim Bilskiego. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1225 odcinku "M jak miłość" na sklepowe półki trafi książka Marysi pt. "Z pamiętnika Marii R.". Wydanie pamiętnika z miłosnymi rozterkami będzie dla Rogowskiej sukcesem, o którym długo marzyła.

Zobacz: M jak miłość. Bilski chce zabić Artura, bo przyłapuje go z Marysią

Marta (Dominika Ostałowska) postanowi poinformować o wszystkim Artura i doda, że wciąż ma u Marysi szanse, choć ona sama niekoniecznie chce o tym mówić. Rogowski nie zmarnuje ani chwili i umówi się z byłą żoną. Miły wieczór skończy się romantycznie, choć Maria nie zgodzi się na pocałunek z Arturem.

-Marysiu. Rób co chcesz, możesz się nawet na mnie pogniewać, ale to jest silniejsze ode mnie - zacznie Rogowski, a w tym czasie do mieszkania wejdzie Bilski. Gdy tylko usłyszy, że jego rywal podrywa Marysię wyjdzie cichaczem przekonany, że ukochana za chwilę go zdradzi.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pisarką. Książka Marysi odsłania kulisy jej życia miłosnego

-Artur ja nie mogę tego zrobić Robertowi. Wiem, że wysyłam sprzeczne sygnały, ale ja sama nie wiem, co mam robić. Przepraszam - powie Marysia, ale tego Robert już nie usłyszy.
-Nie przepraszaj. Musisz sobie to wszystko przemyśleć, poukładać. I pamiętaj, że cokolwiek nie postanowisz to będzie dobrze - powie Artur, bo będzie pewien, że z biegiem czasu to właśnie jego wybierze Rogowska.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: