SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marysia uratuje małżeństwo Marty i Budzyńskiego

M jak miłość. Marysia uratuje małżeństwo Marty i Budzyńskiego

17.05.2016, godz. 07:20
M jak miłość odc. 1225. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1225. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Miłość Budzyńskich z "M jak miłość" zwycięży! W 1225 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) i Marta (Dominika Ostałowska) dadzą sobie kolejną szansę i zaczną nowy rozdział w swoim życiu. Separacja dobiegnie końca dzięki Barbarze (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska), które w ostatniej chwili uratują małżeństwo Budzyńskich.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Małżeństwo Budzyńskich z "M jak miłość" wisiało na włosku! Marta była przekonana, że Andrzej zdradził ją z Pauliną (Maria Szafirska), sama też miała na koncie randki z archeologiem Jankiem (Igor Kujawski), którego poznała w Kolumbii.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odejdzie od Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Prawniczka nie zniosła myśli, że jej mąż ugania się za młodszymi dziewczynami. Przepełniona zazdrością, złością i chęcią zmiany swojego życia zaproponowała separację. Budzyński wyprowadził się z domu. Często jednak odwiedzał swoją córkę, a z Martą i tak widywał się w pracy.

Ich kryzys na szczęście dobiegnie końca w 1225 odcinku "M jak miłość". Marysia zabierze siostrę na wycieczkę do Grabiny. Na miejscu Marta przyzna się matce, że jej małżeństwo z Andrzejem prawdopodobnie dobiegnie końca.

Przeczytaj: M jak miłość. Paulina pożegna się z Andrzejem Budzyńskim i wyjedzie z Polski

Kto jak to, ale Barbara na pewno na to nie pozwoli! Mostowiakowa namówi córkę, żeby dała prawnikowi jeszcze jedną szansę. Po powrocie od rodziców Marysia spotka się - w tajemnicy przed siostrą - z Budzyńskim i zapewni go, że Marta nadal go kocha.

- Obiecaj mi, że Marta nigdy nie dowie się o tym spotkaniu! Boże… Marta by mnie zabiła, gdyby wiedziała, co wyprawiam… Jej ciągle na tobie zależy. Znam moją siostrę i widzę… Marta nadal cię kocha. Choć nigdy w życiu się do tego nie przyzna.

Marta w końcu się zgodzi - wie przecież, że jego "romans" z Pauliną był fikcją. Sama słyszała, jak jej mąż daje kosza młodej nauczycielce plastyki.

W 1225 odcinku "M jak miłość" Marta spotka się z mężem. Andrzej nie zmarnuje ani chwili i zaproponuje, żeby zwyczajnie zaczęli od nowa.

- Zastanawiam się, czy jest szansa, żebyśmy zaczęli jeszcze raz. Wszystko od nowa. Zaproszę cię do kina, później na kolację, porozmawiam. Obgadamy film i kolegów z kancelarii, będzie miło… To na początek. A potem znów jakieś spotkanie i kolejna rozmowa… może o nas?


Jaką odpowiedź usłyszy od Marty? Wszystko wyjaśni się w 1225 odcinku "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: UWAGA! TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: