SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marta i Andrzej spędzą razem romantyczny wieczór. Co dalej z małżeństwem Budzyńskich?

M jak miłość. Marta i Andrzej spędzą razem romantyczny wieczór. Co dalej z małżeństwem Budzyńskich?

15.05.2016, godz. 20:59
M jak miłość odc. 1225. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
M jak miłość odc. 1225. Marta (Dominika Ostałowska), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Marta (Dominika Ostałowska) i Andrzej (Krystian Wieczorek) uratują swoje małżeństwo? W 1225 odcinku "M jak miłość" z małą pomocą Barbary (Teresa Lipowska) i Marysi (Małgorzata Pieńkowska) Budzyńscy urządzą sobie romantyczny wieczór. To przełom w ich relacjach! Wygląda na to, że w "M jak miłość" kryzys w małżeństwie Budzyńskich dobiega końca.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" małżeństwo Budzyńskich od jakiegoś czasu wisi na włosku, ale wygląda na to, że z pomocą rodziny uda im się pokonać kryzys!

Zobacz: M jak miłość. Lucjan namówi Marysię, by wróciła do Artura

W 1225 odcinku "M jak miłość" Barbara (Teresa Lipowska) zacznie uświadamiać córce, że nie warto unosić się dumą i dla dobra bliskich powinna się pogodzić z mężem. W tym samym odcinku do akcji wyrusza Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i w tajemnicy przed siostrą spotyka się z Andrzejem. Rogowska powie mu, że Marta wciąż go kocha. Budzyński nie będzie zwlekać.

Jeszcze tego samego dnia po pracy odprowadzi Martę do domu. - Zastanawiam się, czy jest szansa, żebyśmy… zaczęli jeszcze raz. Wszystko od nowa.(…) Zaproszę cię do kina, później na kolację, porozmawiamy… Obgadamy film i kolegów z kancelarii, będzie miło… To na początek. A potem znów jakieś spotkanie i kolejna rozmowa… może o nas? - zaproponuje Andrzej.

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pisarką. Książka Marysi odsłania kulisy jej życia miłosnego

Czy Marta posłucha rady, którą dała jej Barbara i uratuje swoje małżeństwo? Wspólny wieczór dojdzie do skutku! A co dalej? Czy Marta i Andrzej wrócą do siebie na dobre i puszczą w niepamięć przykrości, które niedawno miały miejsce?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: