SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek walczy o Antka. Mostowiak skrzywdził syna Ewy

M jak miłość. Marek walczy o Antka. Mostowiak skrzywdził syna Ewy

17.05.2016, godz. 20:12
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rodzina Mostowiaków z "M jak miłość" przechodzi trudne chwile. Antek (Jakub Jankiewicz) wciąż się buntuje przeciwko rodzicom i nawet kłóci z bratem Mateuszem (Krystian Domagała), a w 1225 odcinku "M jak miłość" Marek dochodzi do wniosku, że to wszystko jego wina. Jedna decyjza Marka o rozdzieleniu synów w szkole wywołała gwałtowną reakcję Antka, który zarzuca ojczymowi, że go skrzywdził, że bardziej kocha Mateusza. Marek podejmuje walkę o odzyskanie miłości syna Ewy (Dominika Kluźniak), ale nie jest to łatwe.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ewa i Marek z "M jak miłość" stają przed poważnym wyzwaniem jak załagodzić konflikt w rodzinie, którego inspiratorem stał się Antek. Spór między ich synami - Antkiem i Mateuszem - przybiera na sile. Chłopcy wciąż się kłócą, bo syn Ewy jest przekonany, że Marek bardziej kocha właśnie Mateusza.

Patrz: M jak miłość. Antek odnajdzie ojca? Ewa powie synowi kim jest Krzysztof Szefler

W 1225 odcinku "M jak miłość" Ewa bije się z myślami jak powinni postąpić w tej sytuacji. Żona Marka jest zdania, że popełnili gdzieś błąd i dlatego Antek tak się buntuje. - Cały czas się zastanawiam czy to rozdzielenie ich do dwóch różnych klas to rzeczywiście był dobry pomysł? Czy jednak trochę nie przesadziliśmy? Chodziło przecież o to, żeby przestali rozrabiać, a nie, żeby ich ze sobą skłócić...

Mostowiak dochodzi do wniosku, że zbyt ostro potraktował pasierba za to, że razem z Mateuszem wrzucili do internetu film ośmieszający jednego z kolegów. - Antek ma prawo czuć się pokrzywdzony. Wina była wspólna, a karę poniósł głównie on. Źle to rozegrałem. Dałem Antkowi pretekst, żeby się ode mnie odsunął. I jest mi z tego powodu naprawdę przykro Przecież kocham go tak samo jak Mateusza! A jeśli on ma co do tego jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że go zawiodłem - Marek boi się, że Antek nigdy mu nie wybaczy.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przyłapie Marcina z Moniką

W końcu Mostowiak odważnie przyznaje się do tego, że popełnił błąd. Przeprasza syna za to, że go skrzywdził i zapowiada, że po feriach zimowych Antek znów będzie chodzić z bratem do jednej klasy.
- Ale nie myśl, że się wam upiecze. Będziecie musieli sami wymyślić sobie inną karę. Uczciwą, sprawiedliwą.I wtedy zobaczycie, że to wcale nie taka prosta sprawa - wyjaśnia synowi.

W 1225 odcinku "M jak miłość" Marek zdobywa się też na szczere wyznanie ojcowskiej miłości. - Nigdy ci tego nie mówiłem, bo myślałem, że o tym wiesz, ale bardzo cię kocham. Dla mnie jesteś po prostu moim synem, moim dzieckiem. A jeśli mi nie wierzysz, to zwyczajnie jesteś głupi i tyle!

Czy Antek da się przekonać, że Marek naprawdę żałuje i wybaczy ojcu, że przez niego tyle wycierpiał?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: