SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski śledzi Marysię i Artura

M jak miłość. Bilski śledzi Marysię i Artura

19.04.2016, godz. 21:36
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto:

Czy w serialu "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) będą razem? Wygląda na tom że Maria da byłemu mężowi drugą szansę. Będzie miała też powody do zadowolenia, bo jej książka w końcu trafi na półki księgarni. W 1225 odcinku "M jak miłość" Rogowski odwiedzi ukochaną, żeby jej pogratulować. Tymczasem Robert Bilski (Zbigniew Stryj) skłamie, że wyjeżdża w delegację. Tak naprawdę będzie śledzić ukochaną. Gdy zobaczy rywala wychodzącego z mieszkania Marysi będzie pewny, że go zdradziła...

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Robert Bilski z "M jak miłość" jednak nie dorasta Arturowi do pięt! W 1225 odcinku "M jak miłość" ukaże się książka Marysi. Rogowska zabierze Martę (Dominika Ostałowska) do Grabiny, żeby pochwalić się rodzicom. Na miejscu Lucjan (Witold Pyrkosz) przekona córkę, żeby dała byłemu mężowi kolejną szansę. Mostowiakowie chyba nie polubili Bilskiego.

Zobacz: M jak miłość. Joasia odejdzie od Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Po powrocie do Warszawy, Budzyńska poinformuje byłego szwagra o sukcesie Marysi. Rogowski zjawi się u Marysi, żeby jej pogratulować. Byli małżonkowie spędzą wspólnie bardzo miłe popołudnie, a Artur znów pocałuje ukochaną.

Marysia odsunie się od niego, bo nie będzie miała sumienia zdradzić Roberta. Na szczęście powoli się przełamuje i dochodzi do wniosku, że powinna dać Arturowi kolejną szansę.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

W tym czasie Robert będzie śledzić Marysię. Bilski będzie siedział pod jej blokiem w zaparkowanym samochodzie - a nie wyjedzie na służbowy wyjazd jak zapewniał. Gdy zobaczy Artura wychodzącego z mieszkania ukochanej będzie pewien, że kobieta nie dotrzymuje mu wierności. Czy to znaczy, że Robert sam odejdzie od Marysi i sprawa będzie całkowicie jasna?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: