SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Bilski chce zabić Artura! Kochanek Marysi coraz bardziej niebezpieczny

M jak miłość. Bilski chce zabić Artura! Kochanek Marysi coraz bardziej niebezpieczny

17.05.2016, godz. 20:50
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1217. Artur Rogowski (Robert Moskwa), Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert Bilski (Zbigniew Stryj) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Próba zabójstwa w "M jak miłość"! Zbigniew Bilski (Zbigniew Stryj) jeszcze nie pokazał na co go stać w walce o Marysię (Małgorzata Pieńkowska). Ale w 1225 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) przekonuje się na własnej skórze, że kochanek Marysi jest gotów nawet go zabić, by mieć ją tylko dla siebie. Tuż po tym jak Bilski przyłapuje Marysię i Artura w objęciach będzie chciał zabić rywala. Zaczaja się na Rogowskiego przed blokiem i próbuje go rozjechać samochodem.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" znów powtarza się historia z zamachem na życie Artura Rogowskiego. Kilka miesięcy temu Teresa (Dominika Łakomska) próbowała zabić Marysię, ale wtedy pod koła jej auta dostał się Artur, który w ostatniej chwili uratował byłej żonie życie. Rogowski cudem przeżył wypadek spowodowany przez swoją byłą kochankę. W 1225 odcinku "M jak miłość" próbę pozbycia się Artura podejmuje Bilski.

Patrz: M jak miłość. Antek odnajdzie ojca? Ewa powie synowi kim jest Krzysztof Szefler

A zaczyna się pd tego, że Robert informuje Marysię, że musi na kilka dni wyjechać służbowe na jakieś targi. Pakuje swoją walizkę w pośpiechu, zupełnie jakby się bał, że nie zdąży wyjść z mieszkania Marysi na czas. Kiedy rozlega się dzwonek do drzwi Bilski wpada w panikę.  Ale przy Marysi nie daje po sobie poznać, że czegoś się boi.

- Strasznie nie chcę jechać, ale muszę, taka praca. Może dobrze nam zrobi takie rozstanie, bo ostatnio się oddaliliśmy od siebie...

Przeczytaj: M jak miłość. Marysia pisarką. Książka Marysi odsłania kulisy jej życia miłosnego

Akurat tego dnia do księgarń wchodzi książka Marysi "Z pamiętnika Marii R.", którą Rogowska wydała pod swoim nazwiskiem i w której opisała szczegóły znajomości z Bilskim. Robert ma jej za złe, że ujawniła tyle intymnych tajemnic.

Czy to przypadek, że wyjeżdża z Warszawy właśnie wtedy gdy książka trafia do sprzedaży? Nie do końca, bo kochanek Marysi cały czas obawia się, że przez tę publikację namierzą go jego wrogowie z przeszłości. A przecież ma na koncie kryminalną przeszłość związaną z przemytem...

W 1225 odcinku "M jak miłość" z sukcesu Marysi cieszy się z kolei Artur, który proponuje jej wspólny wieczór przy winie. Rogowscy spędzają miłe chwile razem gdy nagle do mieszkania wchodzi Bilski. Niezauważony przez nich śledzi każdy ich ruch. I ogarnia go wściekłość na widok Marysi w ramionach Artura. Bilski widzi jak Rogowski próbuje pocałować jego ukochaną.

- Rób co chcesz, możesz się na mnie pogniewać, ale to jest silniejsze ode mnie? Rozumiesz? - wyznaje Artur i zbliża się do Marii, lecz ona w ostatniej chwili się odsuwa. - Artur ja nie mogę tego zrobić Robertowi. Wiem, że wysyłam sprzeczne sygnały, ale ja sama nie wiem co mam robić... Przepraszam - wyznaje Marysia.
- Nie przepraszaj. Musisz to sobie wszystko przemyśleć, poukładać. I pamiętaj, że cokolowiek nie postanowisz to będzie dobrze - zapewnia Rogowski.

Tymczasem Bilski czeka na rywala przed blokiem Marysi. Gdy w 1225 odcinku "M jak miłość" Artur wychodzi rusza w jego stronę samochodem jakby chciał go rozjechać. Rogowski w ostatniej chwili odskakuje. Kochanek Marysi posyła mu złowieszcze spojrzenie i odjeżdża...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: