SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek pozna prawdziwego ojca! Ucieczka Antka z domu

M jak miłość. Antek pozna prawdziwego ojca! Ucieczka Antka z domu

01.05.2016, godz. 09:09
M jak miłość. Antek Kolęda (Jakub Jankiewicz), Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość. Antek Kolęda (Jakub Jankiewicz), Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Antek (Jakub Jankiewicz) z "M jak miłość" ucieknie z domu, by odnaleźć swojego biolgicznego ojca, Krzysztofa Szeflera! W 1225 odcinku "M jak miłość" syn Ewy (Dominika Kluźniak) wyśle z jej komputera e-maila do swojego taty i umówi się z nim na spotkanie w kawiarni w Gródku. Ani Ewa ani Marek (Kacper Kuszewski) nie będą wiedzili o planach Antka, bo syn zacznie się buntować przeciwko rodzicom. Jakub Jankiewicz w "Kulisach serialu M jak miłość" wyjaśnia dlaczego Antek tak się zachowuje i kieruje swoją złość przeciwko ojczymowi.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Problemy z Antkiem w serialu "M jak miłość" zaczęły się w chwili gdy Ewa i Marek zdecydowali, by rozdzielić go z Mateuszem (Krystian Domagała) i posłać synów do różnych klas w szkole w Lipnicy. Antek znalazł się w tej gorszej sytuacji, bo to on musiał przenieść się do innej klasy, zostawić kolegów i przyrodniego brata, którego traktuje jak najlepszego przyjaciela.

Patrz: M jak miłość. Była narzeczona Franka w Grabinie. Justyna odbierze Natalce ukochanego

Decyzja rodziców jest o tyle krzywdząca dla Antka, że Mateusz w takim samym stopniu zasłużył na karę za to, że umieścili w internecie film ośmieszający jednego z kolegów, Bartka Bogusza (Antoni Borowski). W 1225 odcinku "M jak miłość" Antek poczuje, się źle traktowany w domu. Dojdzie do wniosku, że rodzice faworyzują Mateusza. Ucieczką dla niego będzie jego prawdziwy ojciec, Krzysztof Szefler.

Przeczytaj: M jak miłość. Marek straci syna!

- Antek chce uciec i poznać swojego prawdziwego tatę, bo jest obrażony na rodziców i myśli, że jego ojciec jest lepszy, ma coś więcej mu do zaoferowania - tłumaczy w "Kulisach serialu M jak miłość" Jakub Jankiewicz.

To będzie o tyle zaskakujące, bo Ewa nigdy wcześniej nie zauważyła, by Antek interesował się swoim tatą, wypytywał o niego. W jednym momencie spokój domowy wymyknie jej się z rąk. Cała złość Antka na rodziców obróci się przeciwko Markowi, któremu chłopiec zarzuci, że nie jest jego tatą i nie ma prawa się wtrącać do jego życia.

Ewa zwierzy się Markowi, że dopiero niedawno jej były mąż się od niej odezwał. - Jakiś rok temu zadzwonił, chciał spotkać się z synem. Ale nie powiedziałam o tym Antkowi - zwierzy się Ewa, a gdy mąż zapyta, dlaczego trzymała to w tajemnicy także przed nim, powie: - Nie zgodziłam się na to i tyle! Uważam, że on na to nie zasługuje.

W 1225 odcinku "M jak miłość" Antek ucieknie z domu na spotkanie z ojcem, do którego wcześniej napisze e-maila podając się za Ewę. Kiedy dotrze do kawiarni w Gródku ze smutkiem spostrzeże, że Krzysztof Szefler nie przyszedł.

- Na razie jeszcze nie wiadomo w jakim stronę to się potoczy. Jedyne co Ewa i Marek mogą zrobić to uspokajać Antka, ale on tego nie chce. Ewa boi się spotkania z Krzysztofem. Mając na względzie to, że kiedyś ich zostawił, wie że może znów skrzywdzić Antka - przyznaje Dominika Kluźniak w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: