SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Antek odnajdzie swojego ojca, Krzysztofa Szeflera? Ojciec Antka chce poznać syna

M jak miłość. Antek odnajdzie swojego ojca, Krzysztofa Szeflera? Ojciec Antka chce poznać syna

17.05.2016, godz. 20:54
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz)
M jak miłość odcinek 1225. Antek (Jakub Jankiewicz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Antek (Jakub Jankiewicz) z "M jak miłość" nie wie kim jest jego ojciec, bo nigdy nie poznał Krzysztofa Szeflera! Tęsknota za biologicznym ojcem coraz bardziej doskwiera Antkowi, który w 1225 odcinku "M jak miłość" postanawia odnaleźć swojego tatę. Od dawna czuje bowiem, że Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) nie kocha go jak syna. Dopiero teraz Ewa (Dominika Kluźniak) wyjawia synowi, że jego ojciec, który jest zawodowym żołnierzem, porzucił ich zaraz po urodzeniu się Antka i wyjechał za granicę. Nie wspomina jednak o tym, że Krzysztof Szefler dzwonił do niej rok temu i chciał się spotkać z Antkiem.

"M jak miłość" odcinek 1225 - wtorek, 17.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Ojciec Antka z "M jak miłość", a zarazem były mąż Ewy Mostowiak po latach znów wkroczy do ich życia? Wszystko wskazuje na to, że spełni się największe marzenie Antka, który pragnie poznać swojego prawdziwego tatę.

Dlaczego właśnie teraz? Chłopiec czuje się niekochany przez Marka, bardzo cierpi, bo rodzice przenieśli go do innej klasy, by w ten sposób ukarać jego i Mateusza (Krystian Domagała) za umieszczenie w internecie filmu ośmiaszającego jednego z kolegów, Bartka Bogusza (Antoni Borowski). To przez Antka i Mateysza nastolatek chciał się zabić.

Patrz: M jak miłość. Franek wyrzuca byłą narzeczoną z leśniczówki! Justyna odbierze Natalce chłopaka?

W 1225 odcinku "M jak miłość" nadal się buntuje i kłóci nie tylko z rodzicami, ale też z bratem. Cały czas próbuje dowiedzieć się czegoś na temat biologicznego ojca. Bo wie tylko tyle, że Krzysztof Szefler jest zawodowym wojskowym i zaraz po narodzinach syna wyjechał na szkolenie i Zachód, zrywając wszelkie kontakty z rodziną.

Ewa mówi Markowi, że rok temu Krzysztof się do niej odezwał. - Zadzwonił, chciał się spotkać z synem... Ale tego już Antkowi nie mówiłam! Żona Marka nie chce, żeby Antek poznał swojego ojca, bo Krzysztof na to nie zasługuje i może go skrzywdzić.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza nigdy nie zastąpi Marcinowi zmarłej Kasi

Tymczasem Antek włącza po kryjomu komputer Ewy, otwiera pocztę i w starych wiadomościach do Ewy znajduje adres jej byłego męża. Podając się za matkę, wysyła do Szeflera list, w którym proponuje spotkanie.

„Krzysztof, mam prośbę… Muszę się z Tobą pilnie spotkać. Będę dziś czekać na Ciebie w kawiarni na rynku w Gródku. Nie wiem, czy w ogóle jesteś w kraju…”

Tego samego dnia w 1225 odcinku "M jak miłość" Ewa, nieświadoma tego, co Antek zrobił, próbuje powiedzieć mu coś więcej o Krzysztofie. I jednocześnie zapewnić, że to Marek jest teraz jego tatą.

- Twój ojciec zwyczajnie nas porzucił, zostawił, nigdy się nami nie interesował. A kiedy los postawił na naszej drodze człowieka, który cię kocha i wbrew temu, co na ten temat myślisz, traktuje cię jak własnego syna… Poświęca ci czas, serce, uwagę to ty tego nie potrafisz docenić...

I choć Marek zapewnia syna Ewy, że kocha gho jak własne dziecko, to nie powstrzymuje to Antka przed ucieczką z domu. Wieczorem Antek wymyka z domu, by pójść do kawiarni w Gródku na spotkanie z Szeflerem! Czy Antek pozna w końcu swojego ojca?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: