SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtuś powie Mostowiakom, że Tomek jest ojcem Helenki

M jak miłość. Wojtuś powie Mostowiakom, że Tomek jest ojcem Helenki

15.05.2016, godz. 20:56
M jak miłość odcinek 1224, Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odcinek 1224, Wojtuś (Feliks Matecki) foto:

Trzęsienie ziemi w "M jak miłość" w rodzinie Mostowiaków! Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) dowiedzą się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach). O wszystkim opowie im Wojtuś (Feliks Matecki), który w 1224 odcinku "M jak miłość" wyzna dumnie, że Helenka (Ola Trojanowska) jest jego nową siostrą. Mostowiakowie będą w szoku, gdy Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) potwierdzi słowa chłopca.

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Asia dowiedziała się, że Tomek jest ojcem Helenki, ale dla reszty rodziny Mostowiaków to jeszcze tajemnica. Do czasu, bo mały Wojtuś nie potrafi trzymać języka za zębami.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

W 1224 odcinku "M jak miłość" Joasia i Wojtuś nadal przebywają w Grabinie w siedlisku Anny (Tamara Arciuch). W czasie rodzinnego obiadu u Mostowiaków dochodzi do małej sprzeczki między Antkiem (Jakub Jankiewicz) i Mateuszem (Krystian Domagała). Syn Ewy (Dominika Kluźniak) jest przekonany, że Marek (Kacper Kuszewski) go nie kocha, bo nie jest jego prawdziwym ojcem.

Spór braci przerywa Wojtuś, który zapewnia, że wiele wie o takich sytuacjach i każde dziecko z pewnością jest kochane.- Młody się nie wtrącaj. Co ty w ogóle możesz o tym wiedzieć? - pyta wściekły Antek.

-Wszystko! Bo ja mam nową siostrę Helenkę. Jej mamą jest Agnieszka, a tatą mój tata. I wszyscy się kochamy. Tylko Joasia się na Tomka gniewa, ale zaraz mu wybacz
y - mówi Wojtuś z przekonaniem, a Barbara spogląda na niego tak, jakby miała za chwilę dostać ataku serca.
- Zaraz, jaką siostrę. Jakie bajki opowiadasz? - pyta z niedowierzeniem. - To nie bajki. Jeśli mi nie wierzysz, to spytaj się Joasi...

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia wierzy, że Tomek nie zdradził jej z Agnieszką

Do jadalni przychodzi Asia, która w tym czasie była w kuchni. Seniorka rodu Mostowiaków spogląda na Tarnowską i pyta o Helenkę, pełna nadziei, że wnuk coś sobie wymyślił. - Wojtek jakieś bajki opowiada, że ma nową siostrę.
- No bo to prawda. Wojtuś powiedział prawdę - stwierdza Asia, ale nie ma odwagi spojrzeć Barbarze w oczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: