SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Sukces Wojtusia. Syn Tomka namówi Joasię, by mu wybaczyła

M jak miłość. Sukces Wojtusia. Syn Tomka namówi Joasię, by mu wybaczyła

10.05.2016, godz. 21:29
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Gdyby nie Wojtuś (Feliks Matecki) z "M jak miłość" to związek Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomka (Andrzej Młynarczyk) już dawno byłby przeszłością! W 1224 odcinku "M jak miłość" syn Tomka odniesie sukces, bo dzięki niemu Joanna wybaczy narzeczonemu i zgodzi się do niego wrócić. Nie było łatwo, ale opłacało się! W "M jak miłość" Wojtuś walczył o Asię, bo kocha ją jak matkę.

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" chwilowe rozstanie Asi i Tomka najbardziej przeżywał mały Wojtuś. Chłopiec pokochał nową partnerkę ojca jak swoją matkę i nie może pozwolić jej by odeszła.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

Właśnie dlatego w "M jak miłość" syn Tomka dzielnie pomagał mu odzyskać Joannę. Wojtuś wie już, że Helenka (Krystian Drescher) jest jego siostrą, ale nie rozumie, że dla dorosłych takie rodzinne komplikacje to poważny powód do kłótni.

Po kłótni Joasi i Tomka, kobieta wyjechała do Grabiny z Wojtkiem, żeby wszystko sobie przemyśleć. Chłopiec nie dawał jej spokoju i cały czas usilnie namawiał ją, by wybaczyła jego ojcu.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia powstrzyma Agnieszkę i Helenkę przed wyjazdem do Szczecina

W 1224 odcinku "M jak miłość" Wojtuś będzie miał powody do radości. Dzięki niemu Tarnowska zgodzi się wrócić do mieszania Tomka! Determinacja opłaciła się! Można śmiało powiedzieć, że syn Tomka uratował rodzinę przed kolejnym rozpadem!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: