SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Kalicka jako była narzeczona Franka! Justyna wciąż kocha leśniczego i odbierze go Natalce

M jak miłość. Olga Kalicka jako była narzeczona Franka! Justyna wciąż kocha leśniczego i odbierze go Natalce

16.05.2016, godz. 19:40
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Justyna (Olga Kalicka) to nowa bohaterka w "M jak miłość", która przyjeżdża do Grabiny, żeby odzyskać Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski)! W 1224 odcinku "M jak miłość" pojawi się była narzeczona leśniczego, która będzie rywalką Natalki (Marcjanna Lelek). Czy dawne uczucie Franka i Justyny powróci? To się okaże, ale w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2016 Justyna da Natalii wiele powodów do zazdrości. Olga Kalicka w "Kulisach serialu M jak miłość" ujawniła co będzie dalej z Justyną, Frankiem i Natalką!

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1224 odcinku "M jak miłość" Justyna niespodziewanie powróci do Grabiny i zburzy szczęśliwy związek Natalki i Franka. No może nie od razu, ale jej obecność nie spodoba się Natalii.

Zobacz: M jak miłość. Narzeczona Franka wraca do Grabiny! Justyna będzie rywalką Natalki

Jej wizyta będzie szokiem dla leśniczego i jego nowej partnerki. Zarzycki wyrzuci dawną ukochaną z domu, gdy ta przyjdzie przeprosić za to, że zostawiła go przed ołtarzem. To jednak nie będzie ich ostatnie spotkanie. Dawna narzeczona Franka zostanie w Grabinie na stałe.

- Justyna przyjeżdża tu z nastawieniem, że już wszystko się skończyło i każdy ma nowe życie, ale ma poczucie niewyjaśnionych spraw. Justyna nie chce nieprzyjemności, niedopowiedzeń. Przychodzi pogadać i nagle coś w niej pęka... - wyznaje Olga Kalicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Czy Natalka ma powody do zazdrości? Justyna była szalenie ważna dla Zarzyckiego, który często o niej wspominał i chyba nadal coś do niej czuje. Mostowiakówna jest dla niego bardzo ważna, ale to właśnie Justyna miała zostać kiedyś jego żoną.

- To było wielkie uczucie i ważny związek, dla Justyny i dla Franka. Justyna będzie się u Franka pojawiała coraz częściej. To oznacza, że Natalka powinna być zazdrosna - dodała Olga Kalicka w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: