SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka i Justyna będą walczyć o Franka! Która wygra?

M jak miłość. Natalka i Justyna będą walczyć o Franka! Która wygra?

11.05.2016, godz. 14:30
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W serialu "M jak miłość" zapowiada się ostra rywalizacja o Franka (Piotr Nerlewski). Natalka (Marcjanna Lelek) będzie walczyć z byłą narzeczoną swojego ukochanego o jego miłość. W 1224 odcinku "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) wraca do Grabiny i dawne uczucie odżywają z nową siłą? Czy Natalka pozbędzie się Justyny i będzie miała Franka tylko dla siebie? W nowych odcinkach "M jak miłość" nie zabraknie scen zazdrości!

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1224 odcinku "M jak miłość" w domu Franka niespodziewanie pojawia się Justyna. To niedoszła żona leśnika, która uciekła mu sprzed ołtarza. Po tym rozstaniu Zarzycki długo nie mógł dojść do siebie, aż w końcu zakochał się w Natalce.

Zobacz: M jak miłość. Narzeczona Franka wraca do Grabiny! Justyna będzie rywalką Natalki

Teraz, gdy Natalka i Franek z "M jak miłość" tworzą udaną parę, zjawia się ktoś, kto może zrujnować ich miłosną sielankę. Justyna twierdzi, że już dawno zamknęła rozdział z Frankiem, ale w czasie rozmowy powracają dawne uczucia. Natalka powinna czuć się zagrożona...

- Natalka Frankowi ufa, ale co z tego, kiedy pojawia się zazdrość w Natalce. Czuje się zagrożona, bo to jest osoba, którą wiele z Frankiem łączyło i możliwe, że mają więcej wspólnego niż Natalka z Frankiem. Jest o co walczyć. Natalce bardzo na Franku zależy - powiedziała Marcjanna Lelek w "Kulisach serialu M jak miłość"

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka w M jak miłość byłą narzeczoną Franka. Czy odbierze go Natalce?

A co na to Franek? Wcześniej to on uganiał się za Natalką i walczył o nią z Darkiem (Marcel Sabat). Teraz role się odwróciły. Czy Natalka zniesie presję i zdoła wykurzyć Justynę?

- Natalka może poczuć się zagrożona. Teraz to wszystko w rękach Franka, żeby dać poczucie bezpieczeństwa Natalce i pokazać jej, że przeszłość jest już odgrodzona murem. Tochę czasu minęło. Mam nadzieję, że to już tylko dalekie wspomnienie - powiedział Franek Zarzycki, czyli Piotr Nerlewski w "Kulisach M jak miłość". Ale Justyna ma na ten temat trochę inne zdanie...

- To było wielkie uczucie i ważny związek, dla Justyny i dla Franka. Justyna będzie się u Franka pojawiała coraz częściej. To oznacza, że Natalka powinna być zazdrosna - dodała Olga Kalicka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: