SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia poprosi Agnieszkę, by nie wyjeżdżała z Helenką do Szczecina

M jak miłość. Joasia poprosi Agnieszkę, by nie wyjeżdżała z Helenką do Szczecina

16.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość odc. 1223. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1223. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Niespodziewana reakcja Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) z "M jak miłość". Za namową Wojtusia (Feliks Matecki) w 1224 odcinku 'M jak miłość" Asia wybaczy Tomkowi (Andrzej Młyanrczyk) i Agnieszce (Magdalena Walach), że tak długo ją okłamywali i postanowi wrócić do Chodakowskiego. Mało tego - Joanna powstrzyma nawet swoją rywalkę przed wyjazdem do Szczecina. Dzięki Joasi Tomek nie straci swojej córki Helenki (Ola Trojanowska).

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Joasia całkowicie straciła do Tomka zaufanie i chyba nikogo to nie dziwi. Chodakowski kłamał przez ostatnie kilka miesięcy i zatajał przed rodziną fakt, że jest ojcem Helenki.

Zobacz: M jak miłość. Joasia i Tomek będą razem, ale bez seksu

W 1224 odcinku "M jak miłość" Tarnowska w szczerej rozmowie z Anną (Tamara Ariuch) wyzna, że Tomek bardzo ją zranił. Kobieta cały czas się waha i nie wie czy mu wybaczyć, ostatecznie jednak ulegnie namowom Wojtusia i da Tomkowi jeszcze jedną szansę.

Asia postanowi wrócić do domu Chodakowskiego. Wcześniej dzwoni także do Agnieszki i prosi ją, żeby nie decydowała się na przeprowadzkę do Szczecina. Tarnowska zaskoczy Olszewską!

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

Niedługo później w "M jak miłość" Asia zorganizuje poważne spotkanie, na którym zjawi się Tomek z Agnieszką. W 1227 odcinku "M jak miłość" wszyscy razem ustalą nowe warunki wspólnego życia uwzględniając w nim Helenkę. Joasia jednak zaznaczy wyraźnie, że to ona jest rodziną Tomka, a nie jego dawna kochanka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: