SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia nigdy nie zaufa Tomkowi

M jak miłość. Joasia nigdy nie zaufa Tomkowi

23.04.2016, godz. 17:15
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) kilka miesięcy żył w kłamstwie i udawał, że Helenka (Krystian Drescher) nie jest jego córką. W "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) w końcu poznała prawdę i to wystarczyło, żeby ślubne plany raz na zawsze przeszły do przeszłości. W 1224 odcinku "M jak miłość" Joasia całkowicie dojdzie do siebie i z pełną świadomością wyzna, że już nigdy nie zaufa Tomkowi Chodakowskiemu.

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Po tym jak w"M jak miłość" na jaw wyjdzie prawda o tym, że Helenka jest córką Tomka, nic już nie będzie takie jak dawniej.

Zobacz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Asia po tragicznym wypadku trafi do szpitala, ale na szczęście przeżyje. Tomek będzie czuwał przy ukochanej, ale ona nie będzie chciała mieć z nim do czynienia. W 1223 odcinku "M jak miłość" lekarze wypiszą Asię ze szpitala. Ale to nie będzie oznaczać końca jej problemów ze zdrowiem, bo Tomek dowie się, że jego narzeczona cierpi na depresję. 

Nic więc dziwnego, że pogrążona w rozpaczy Tarnowska nie będzie chciała znać Chodakowskiego i postanowi się od niego wyprowadzić. Początkowo ukochana policjanta będzie chciała zamieszkać u swojego ojca, ale ostatecznie wyląduje w Grabinie. Tomek osobiście zawiezie tam ukochaną i swojego syna. Na pożegnanie zapewni Joannę, że kocha ją i nigdy nie chciał jej zranić. Te słowa jednak nie przekonają Joanny, by mu wybaczyła.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

W 1224 odcinku "M jak miłość" Asia opowie o wszystkim Mostowiakom i Annie (Tamara Arciuch). Tarnowska nie będzie ukrywała rozczarowania i przyzna szczerze, że już nigdy nie będzie umiała zaufać Tomkowi. Nie ma co się dziwić. Chodakowski zrobił dosłownie wszystko, żeby wyczerpać cierpliwość partnerki.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: