SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Franek załamany chorobą swojej matki. Zarzycka umiera na toczeń

M jak miłość. Franek załamany chorobą swojej matki. Zarzycka umiera na toczeń

16.05.2016, godz. 20:10
M jak miłość 1224, Franek (Piort Nerlewski), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik)
M jak miłość 1224, Franek (Piort Nerlewski), Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) foto:

Czy Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) z "M jak miłość" umrze? Matka leśniczego z Grabiny jest wyjątkowo słaba i trafia do szpitala. Dopiero w 1224 odcinku "M jak miłość" za namową Natalki (Marcjanna Lelek) Zarzycka zbierze się na odwagę i powie Frankowi (Piotr Nerlewski) o swojej śmiertelnej chorobie. Co będzie dalej z matką Franka, która choruje na toczeń? Czy Franek wybaczy matce, że tak długo go okłamywała?

"M jak miłość" odcinek 1224 - poniedziałek, 16.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Natalka jako pierwsza dowiedziała się o chorobie Teresy Zarzyckiej. Obiecała jej, że nie powie o niczym Frankowi. To jednak nie jest takie proste...

Zobacz: M jak miłość. Była narzeczona Franka powraca! Justyna nadal go kocha i chce odzyskać

Mostowiakówna nie chce okłamywać ukochanego leśnika, ale nie chce też złamać danej obietnicy. Właśnie dlatego w 1224 odcinku "M jak miłość" Natalka przekonuje przyszłą teściową, że najlepiej będzie jeśli Franek o wszystkim się dowie. - Wygląda na to, że obie go okłamujemy - wyjaśnia Zarzyckiej.

Teresa zgadza się i w 1224 odcinku "M jak miłość" tłumaczy synowi, dlaczego tak źle się czuje i jest osłabiona. Zarzycki jest załamany gdy dowiaduje się, że jego matka umiera na toczeń, że zostało jej najwyżej dwa lata życia. - Jak mogłaś tak długo to przede mną ukrywać? - pyta ze łzami w oczach Franek.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Na szczęście Natalka jest optymistką. Mostowiakówna podniesie na duchu Franka i jego matkę zapewniając, że diagnoza nie jest jednoznacznym wyrokiem śmierci, a w tych czasach istnieją już udoskonalone praktyki leczenia. W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Teresa Zarzycka podda się eksperymentalnemu leczeniu, dzięki któremu prawdopodobnie pokona chorobę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: X-NEWS
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: