SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtuś pogodzi Joasię i Tomka? Andrzejek udzieli mu cennej rady

M jak miłość. Wojtuś pogodzi Joasię i Tomka? Andrzejek udzieli mu cennej rady

30.04.2016, godz. 10:42
M jak miłość odc. 1210. Andrzejek (Tomasz Oświeciński)
M jak miłość odc. 1210. Andrzejek (Tomasz Oświeciński) foto:

W "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) usłyszy, że Andrzejek (Tomasz Oświeciński) ma sposób na kobiety i postanowi wziąć od niego kilka cennych lekcji. W 1223 odcinku "M jak miłość" bokser z siedliska w Grabinie nauczy chłopca, że w relacjach z kobietami najważniejsza jest determinacja i zdecydowane działanie. Czy Wojtuś wykorzysta zdobytą wiedzę, żeby namówić Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), by wróciła do jego Tomka (Andrzej Młynarczyk)?

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Wojtuś wyjedzie z Joasią do Grabiny. Tarnowska po wypadku będzie mogła dojść tam do siebie i przemyśleć kilka ważnych spraw. Wojtuś natomiast zrobi wszystko, żeby ukochana ojca mu wybaczyła.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

W 1223 odcinku "M jak miłość" Wojtuś usłyszy, jak Andrzejek w kłótni z Marzenką wyznaje, że ma sposób na kobiety. Potem bez krępacji chłopiec podejdzie do siłacza i poprosi o lekcje - Trzeba działać, bo kobiety lubią zdecydowanych facetów. Najważniejsze to się nie poddawać. Wytrwałość to klucz do sukcesu - powie Andrzejek, a Wojtuś zastosuje się do jego rad.

W 1224 odcinku "M jak miłość" chłopiec nagra na telefonie komórkowym filmik, w którym Asia powie, że go kocha. Plik wyśle z komórki Joanny do swojego taty. A Tomek oglądając wyznanie narzeczonej uzna, że to słowa skierowane do niego. Odbierze je jako zaproszenie Joasi do siedliska. Natychmiast tam pojedzie, ale Joanna nie będzie chciała z nim rozmawiać.

Zobacz: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

Narzeczeni zorientują się, że Wojtuś znów próbował swoich sztuczek, by ingerować w ich sprawy. Poproszą syna, żeby się więcej nie wtrącał, ale 8-katek i tak postawi na swoim. Zapowie ojcu i Asi, że nie spocznie póki ich nie pogodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: