SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtuś knuje podstęp, żeby pogodzić Joasię i Tomka

M jak miłość. Wojtuś knuje podstęp, żeby pogodzić Joasię i Tomka

10.05.2016, godz. 20:28
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1216. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Wojtuś (Feliks Matecki), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W serialu Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) rozstają się, ale między nimi jeszcze nie wszystko skończone. W 1223 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) nie dopuści do zerwania zaręczyn Tomka i Asi. Rezolutny 8-letni syn Tomka wymyśli kolejny podstęp, by zakochani się pogodzili i wzięli ślub.

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Radość z zaręczyn Joasi i Tomka w "M jak miłość" nie trwała długo! Kiedy w 1220 odcinku "M jak miłość" Tomek powiedział ukochanej, że jest ojcem Helenki (Krystian Drescher), Asia omal nie przypłaciła tego życiem.

Chwilę po tym jak poznała prawdę miała wypadek. Wpadła po samochód i trafiła do szpitala. Przeżyła, ale nie może wybaczyć Tomkowi, że zdradził jej zaufanie i tak długo ją okłamywał. Dlatego też w 1223 odcinku "M jak miłość" zostawi narzeczonego i razem z Wojtusiem wyjedzie do siedliska w Grabinie, by wszystko przemyśleć i zdecydować czy chce jeszcze wziąć ślub z Tomkiem.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Wojtuś, który podstępem zmusił Tomka do oświadczenia się Joasi, wymyśli kolejny przebiegły plan, by pogodzić zakochanych. Syn Chodakowskiego będzie działał w dobrej wierze. W 1223 odcinku "M jak miłość" zauważy bowiem smutek Joasi, która po odejściu od Tomka pogrąży się w depresji.

Chłopiec nagra na telefonie komórkowym filmik, w którym Asia powie, że go kocha. Wyśle go z komórki Joanny do swojego taty. A Tomek oglądając wyznanie narzeczonej uzna, że to słowa skierowane do niego. Odbierze je jako zaproszenie Joasi do siedliska. Natychmiast tam pojedzie, ale Joanna nie będzie chciała z nim rozmawiać.

Patrz: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

Narzeczeni zorientują się, że Wojtuś znów próbował swoich sztuczek, by ingerować w ich sprawy. Poproszą syna, żeby się więcej nie wtrącał, ale 8-latek i tak postawi na swoim. Zapowie ojcu i Asi, że nie spocznie póki ich nie pogodzi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: