SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek ma problemy z synem Wojtusiem

M jak miłość. Tomek ma problemy z synem Wojtusiem

21.04.2016, godz. 20:11
M jak miłość odc. 1216. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1216. Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wojtuś (Feliks Matecki) z "M jak miłość" ma twarz aniołka, ale to tylko pozory. Syn Tomka (Andrzej Młynarczyk) bywa często urwisem, wymyśla różne podstępy, by uszczęśliwić Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i swojego tatą, ale Chodakowski ma z nim coraz więcej problemów. W 1223 odcinku "M jak miłość" Tomek zauważa, że 8-latek zbyt często używa brzydkich słów. Wymyśla mu karę, lecz rezolutny Wojtuś i tak znajduje sposób, żeby jej uniknąć.

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Mały Wojtuś z "M jak miłość" jest słodki, uroczy, rozbraja całą rodzinę swoimi pomysłami i przyzwyczaił już Tomka do tego, że to on steruje jego życiem uczuciowym. Ostatnio jednak zachowanie Wojtusia coraz bardziej niepokoi Chodakowskiego.

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

W 1223 odcinku "M jak miłość" Tomek zauważa, że jego syn coraz częściej używa brzydkich słów. Wymyśla, więc sposób, by oduczyć Wojtusia tego złego nawyku. Za karę ma płacić 5 złotych za każdym razem gdy wyrwie mu się przekleństwo.


- Oj drogo. To jest silniejsze ode mnie. Te wyrazy są fajne i przydatne, zwłaszcza jak się człowiek zdenerwuje - przekonuje ojca Wojtuś. Jak podaje magazyn "Tele Tydzień" niestety Tomek jest nieugięty. Ostro bierze się za wychowanie syna i zmusza go, by płacił 5 zł za każde brzydkie słowo.

Podczas wizyty u Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) w Grabinie Wojtuś pyta dziadków czy im zdarza się przeklinać. Mostowiakowa zapewnia wnuka, że w ich przypadku o przekleństwach nie ma mowy.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem


Niestety syn Tomka przez przypadek słyszy przeklinającego Lucjana po tym jak Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) z zemsty za upicie jej w sylwestra odpowiednio doprawia jego zupę solą. Wojtuś od razu egzekwuje od dziadka zapłatę.

- Dziadku, dawaj 5 złotych! To najlepszy sposób, żeby się oduczyć przeklinać - stwierdza Wojtuś z triumfem w głosie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: