SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Kisielowa pozna prawdę

M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Kisielowa pozna prawdę

28.04.2016, godz. 07:46
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski), Hania (Maja Marczak)
M jak miłość. Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek), Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Franek (Piotr Nerlewski), Hania (Maja Marczak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Przed Kisielową (Małgorzata Różniatowska) z "M jak miłość" nic się nie ukryje! A ciąża Natalki Mostowiak (Marcjanna Lelek) szczegółnie. W 1223 odcinku "M jak miłość" Kisielowa wpadnie do domu Mostowiaków, by podzielić się z Lucjanem (Witold Pyrkosz) radosną nowiną, że najpewniej znów będzie pradziadkiem. Największa plotkara w Grabinie ustali, że Natalka jest w ciąży z Frankiem (Piotr Nerlewski) i niebawem drugi raz zostanie mamą. I język będzie ją świerzbił, by roznieść tę plotke po całej wsi.

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Natalka i Franek z "M jak miłość" będą mieli dziecko? Do takich wniosków dojdzie Zośka Kisielowa, która jako czujna obserwatorka życia Mostowiaków zawsze trzyma rękę na pulsie i lepiej od nich samych orientuje się w rodzinnych sprawach.

Patrz: M jak miłość. Matka Franka zemdleje i trafi do szpitala. Franek dowie się, że Teresa jest chora na toczeń

Wścibska sąsiadka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana w 1223 odcinku "M jak miłość" ujawni wyniki swoich spostrzeżeń. Oczywiście zrobi to jak zawsze w dobrej wierze. Zaskoczy Lucjana nagłą wizytą, by podzielić się z przyjaciółmi najświężymi informacjami z życia Natalki i Franka. Cennym źródłem nowin dla Kisielowej będzie Teresa Zarzycka (Jowita Budnik).

W 1223 odcinku "M jak miłość" Kisielowa opowie Luckowi o tym jak matka Franka robiła zakupy w sklepie Natalki w Grabinie. Czujna ekspedientka wyciągnie od Zarzyckiej, że urządza kolację dla Ewy i Marka, podczas której oficjalnie ma poznać rodziców Natalki, którzy być może będą teściami Franka.

Przeczytaj: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

- Nakupowała frykasów i od słowa do słowa wyciągnęłam od niej, że będzie miała na kolacji gości - Marka i Ewę. Zaręczyny będą czy może Natalka znów jest w ciąży? - zapyta Kisielowa, by potwierdzić swoje przypuszczenia także u Lucjana.

Senior nie da się wciągnąć w podstęp Kisielowej. Nie przebierając w słowach obwieści jej, że nawet gdyby wiedział o ciąży Natalki to ona jest ostatnią osobą, której by o tym powiedział. Największa plotkara z Grabiny od razu rozniosłaby przecież tę nowinę po całej wsi.

Ciążę Natalki zacznie też podejrzewać Marek gdy Ewa zauważy, że ostatnio Natalka jest jakaś rozkojarzona i szybko się denerwuje. - Nic mnie już nie zdziwi... - powie żonie Marek.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: