SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Natalka uczy Franka samoobrony. Romantyczny trening w lesie

M jak miłość. Natalka uczy Franka samoobrony. Romantyczny trening w lesie

10.05.2016, godz. 10:05
M jak miłość odcinek 1223. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1223. Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Grabina z "M jak miłość" przestała być bezpieczną wsią odkąd grasują po niej kłusownicy i złodzieje drzew. W 1223 odcinku "M jak miłość" Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski) wciąż walczy z przestępcami, ale naraża przy tym swoje życie. Już raz przecież został brutalnie zaatakowany w lesie. By napad się nie powtórzył w 1223 odcinku "M jak miłość" Natalka Mostowiak (Marcjanna Lelek) szkoli ukochanego z technik samoobrony. Urządza mu trening w lesie, by sprawdzić czy Franek umie się bronić przed napastnikiem.

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Od ataku na Franka w "M jak miłość" minęło już kilka tygodni, ale Natalia wciąż martwi się u ukochanego. Wprawdzie wyniki badań nie wykazały żadnych niepokojących skutków urazu głowy, lecz Franek musi bardzo na siebie uważać. Dopóki kłusownicy i złodzieje drzew - Gliński (Grzegorz Kusias) i Marczak (Jarosław Gruda) - są na wolności, leśniczy z Grabiny nie może się czuć bezpiecznie.

Patrz: M jak miłość. Tomek zakrada się do łożka Joasi w siedlisku w Grabinie

W 1223 odcinku "M jak miłość" Natalka obawia się o swojego chłopaka po tym, jak został zaatakowany w lesie. Żeby mieć pewność, że w razie niebezpieczeństwa Franek stawi czoła napastnikom postanawia sprawdzić, jak chłopak radzi sobie z samoobroną.

Podczas spaceru po lesie w Grabinie Zarzycki wspomina Natalii, że wojna z miejscowymi przestępcami jeszcze się nie skończyła. - Złodzieje połapali się, że obserwujemy miejsce wycinki. Drzewo jak leżało, tak leży, nikt go nie ruszył. Znając życie przyczają się na chwilę, a potem znowu się zacznie. Ale spokojnie, poradzę sobie z nimi.

Przeczytaj:  M jak miłość. Matka Franka zemdleje po kolacji z Mostowiakami

Natalka od razu przystępuje do ataku. Niespodziewanie rzuca się na Franka, by go obezwładnić i powalić na ziemię. - To się broń. Dostałam z tego szóstkę w szkole - zapewnia Mostowiczka, która przecież jest absolwentką szkoły policyjnej.

Ale w tym straciu górą jest Franek, który bez trudu wyzwala się z uścisku Natalki. - Tak? To szóstka na wyrost. A taki chwyt znasz? - pyta ukochaną wykręcając jej rękę. Po chwili jednak czule ją obejmuje i całuje. Nie chce przecież zrobić swojej dziewczynie krzywdy. - Tylko nie próbuj tego z nikim innym - śmieje się kończąc trening samoobrony.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: