SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka zemdleje po kolacji z Mostowiakami

M jak miłość. Matka Franka zemdleje po kolacji z Mostowiakami

09.05.2016, godz. 21:12
M jak miłość odcinek 1223, Teresa (Jowita Budnik), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odcinek 1223, Teresa (Jowita Budnik), Franek (Piotr Nerlewski), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Choroba Teresy Zarzyckiej (Jowita Budnik) z "M jak miłość" przestanie być jej tajemnicą? W 1223 odcinku "M jak miłość" matka Franka (Piotr Nerlewski) zemdleje w leśniczówce, a Natalka (Marcjanna Lelek) poprosi ukochanego, żeby wezwał pogotowie. Czy Franek wreszcie dowie się, że jego mama choruje na toczeń i walczy o życie. Czy matka Franka umrze w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1223 odcinku "M jak miłość" Zarzycka zaprosi rodziców Natalki na uroczystą kolację. Ewa, Marek i Teresa bardzo się polubią, ale po wspólnie spędzonym wieczorze dojdzie do tragedii.

Zobacz: M jak miłość. Franek ożeni się z Natalką. Kiedy ślub Natalii i Franka?

Gdy Mostowiakowie oraz młodzi zakochani będą już w drodze do domu do Franka zadzwoni jego mama i poprosi, żeby szybko wrócił do leśniczówki. Zarzycki i Natalka znajdą Teresą na podłodze w kuchni.

-Mamo co się z tobą dzieje? - zapyta zmartwiony Franek, ale wtedy na miejscu zjawi się jego ukochana i profesjonalnie zbada puls przyszłej teściowej.
- Pani Tereso. Słyszy mnie pani? - Teresa powoli zacznie otwierać oczy, a jej syn postanowi niezwłocznie wezwać karetkę.

-Nie nie trzeba. W kuchni na stole leżą tabletki. Wezmę je i poczuję się lepiej. Nie miałam siły sama... Nic mi nie jest synku. - wyduka Zarzycka, która nadal chce ukryć przed synem fakt, że choruje na toczeń.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka nie umrze! Zarzycka wyzdrowieje dzięki eksperymentalnej terapii

Franek zgodzi się z matką, ale chwilę później Natalka zawoła go na stronę i poprosi, żeby jednak wezwał pomoc medyczną. - To konieczne - powie Mostowiakówna, która doskonale wie o chorobie Teresy. Dopiero w szpitalu Franek dowie się, że jego matka walczy o życie!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: