SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Matka Franka umrze? Zarzycka podda się eksperymentalnej terapii

M jak miłość. Matka Franka umrze? Zarzycka podda się eksperymentalnej terapii

03.05.2016, godz. 21:15
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek)
M jak miłość odc. 1218. Teresa Zarzycka - matka Franka (Jowita Budnik), Natalka (Marcjanna Lelek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Fani serialu "M jak miłość" wiedzą już, że Teresa Zarzycka (Jowita Budnik) jest śmiertelnie chora. Póki co o jej chorobie będzie wiedziała tylko Natalka (Marcjanna Lelek), ale Franek (Piotr Nerlewski) prędzej czy później pozna prawdę o fatalnym stanie zdrowia swojej matki. W nowych odcinkach "M jak miłość" dzieci przypilnują, żeby Zarzycka zaczęła się leczyć. Eksperymentalna terapia może być jej szansą na drugie życie!

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Co będzie z mamą Franka w nowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Zarzycka umrze na toczeń? Natalka już wie, że Teresie zostały góra dwa lata życia.

Zobacz: M jak miłość. Franek ożeni się z Natalką. Kiedy ślub Natalii i Franka?

Natalka będzie załamana wiadomością o krytycznym stanie zdrowia Zarzyckiej. Dopiero gdy w 1223 odcinku "M jak miłość" gdy Teresa trafi do szpitala, Franek dowie się o chorobie matki.

W nowych odcinkach "M jak miłość" wiosną 2016, Zarzycka będzie czuła się koszmarnie. Będzie osłabiona i kilka razy zaniepokoi Natalkę i Franka tracąc przytomność podczas rodzinnej kolacji. Na szczęście eksperymentalna terapia może ją uratować.

Przeczytaj: M jak miłość. Matka Franka śmiertelnie chora. Czy Zarzycka umrze?

- Bardzo się martwię stanem zdrowia pani Zarzyckiej. Pierwsze doniesienia były tragiczne, że jest źle i może być tylko gorzej, że to kwestia miesięcy, góra dwóch lat i będzie po niej. Kolejne wiadomości są bardziej optymistyczne, pojawiają się informacje o eksperymentalnych terapiach, którym ma się poddać moja bohaterka. Jej życie rodzinne zaczęło się pięknie układać - zbliżyła się do Mostowiaków, ma prawie synową Natalię, mogłaby pomóc w opiece nad malutką Hanią. Szkoda byłoby to tracić, mam nadzieję, że tak szybko się nie podda i wyzdrowieje - powiedziała Jowita Budnik w jednym z ostatnich wywiadów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: