SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia z Wojtusiem w Grabinie. Ukrywa się przed Tomkiem w siedlisku

M jak miłość. Joasia z Wojtusiem w Grabinie. Ukrywa się przed Tomkiem w siedlisku

10.05.2016, godz. 19:51
M jak miłość odc. 1223. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Marzenka (Olga Szomańska)
M jak miłość odc. 1223. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Marzenka (Olga Szomańska) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Rozstanie zamiast ślubu w "M jak miłość"? Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) na jakiś czas odejdzie od Tomka (Andrzej Młynarczyk). W 1223 odcinku "M jak miłość" Asia nie wybaczy Tomkowi, że tak długo ją okłamywał w sprawie dziecka Agnieszki (Magdalena Walach). Po wyjściu ze szpitala Joanna nie wróci do Chodakowskiego. Zraniona i pogrążona w głębkiej depresji wyjedzie do Grabiny do siedliska Anny (Tamara Arciuch). I zabierze ze sobą Wojtusia (Feliks Matecki).

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Wypadek Joasi z "M jak miłość" na szczęście nie skończył się śmiercią bohaterki granej przez Barbarę Kurdej-Szatan! To jednak nie oznacza, że po tej tragedii Asia i Tomek będą razem szczęśliwi. Nic z tych rzeczy. Po tym jak wyjdzie na jaw prawda o tym, że Helenka (Krystian Drescher) jest córką Tomka, Joanna zostawi narzeczonego.

Patrz: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

W 1223 odcinku "M jak miłość" lekarze wypiszą Asię ze szpitala. Ale to nie będzie oznaczać końca jej problemów ze zdrowiem, bo Tomek dowie się, że jego narzeczona cierpi na depresję. Jakby tego było mało to Joanna nie będzie w stanie wybaczyć Chodakowskiemu tego, że tak długo ją okłamywał w sprawie dziecka Agnieszki.

Po wyjściu ze szpitala nie wróci do mieszkania Tomka. Zatrzyma się u swojego ojca, Adama Tarnowskiego (Juliusz Krzysztof Warunek), który stanie w obronie Tomka i postara się przekonać córkę, by wybaczyła narzeczonemu.

Asia nie zechce jednak tym słyszeć. Choć kocha Tomka całym sercem to nie może znieść myśli, że zdradził jej zaufanie, że miesiącami ją okłamywał. W 1223 odcinku "M jak miłość" Joasia razem z Wojtusiem (Feliks Matecki) wyjdzie do siedliska w Grabinie. Tomek osobiście zawiezie tam ukochaną i swojego syna. Na pożegnanie zapewni Joannę, że kocha ją i nigdy nie chciał jej zranić. Te słowa jednak nie przekonają Joanny, by mu wybaczyła.

Przeczytaj: M jak miłość. Olga Kalicka byłą narzeczoną Franka! Justyna odbierze Natalce ukochanego?

Rozstanie Joasi i Tomka w "M jak miłość" bardzo zasmuci dzieci Chodakowskiego. Na prośbę Asi ojciec powie Wojtusiowi i Zosi (Julia Wróblewska), że Helenka jest ich przyrodnią siostrą. Po przyjeździe do Grabiny Wojtuś weźmie sprawy w swoje ręce i postanowi pogodzić zakochanych. Syn Tomka postawi sobie za cel doprowadzić do ich ślubu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: