SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasia odda Tomka Agnieszce. To koniec miłości Asi i Tomka

M jak miłość. Joasia odda Tomka Agnieszce. To koniec miłości Asi i Tomka

27.04.2016, godz. 10:00
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Koniec związku w "M jak miłość"! Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) rozstaną się, więc ślubu nie będzie. W 1223 odcinku "M jak miłość" Asia zostawi ukochanego i wyjedzie do Grabiny. Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość" powiedziała, że Joasia nie wybaczy Tomkowi, że ma dziecko z Agnieszką (Magdalena Walach) i odda go rywalce, by Chodakowski stworzył dla Helenki (Krystian Drescher) prawdziwą, kochającą się rodzinę.

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Koniec związku Joasi i Tomka w "M jak miłość"! Zakochani, którzy niedawno się zaręczyli nie wezmą ślubu. Zamiast przysięgi małżeńskiej, sakramentalnego "tak" i wymiany obrączek będzie dramatyczne rozstanie. A wszystko zaczyna się już w 1220 odcinku "M jak miłość" kiedy dręczony wyrzutami sumienia Tomek po wielu miesiącach kłamstw wreszcie mówi Joasi, że jest ojcem Helenk, że spędził jedną z noc z Agnieszką...

Patrz: M jak miłość. Agnieszka pożegna się z Joasią i obieca, że zniknie z jej życia

Po wyznaniu Tomka następuje cała seria tragicznych wydarzeń. Wypadek Joasi, która wpada pod rozpędzony samochód, jej walka o życie w szpitalu i rozpacz Tomka, który obwinia się o to, co spotkało jego narzeczoną. Aż wreszcie w 1223 odcinku "M jak miłość" Asia podejmuje decyzję, że to koniec. Nie chce wracać do mieszkania Chodakowskiego. Po wyjściu ze szpitala wyjeżdża do Grabiny, by przemyśleć co dalej. Tomek wierzy, że ukochana mu wybaczy i znów będą razem szczęśliwi.

Co będzie dalej z Joasią i Tomkiem w kolejnych odcinkach "M jak miłość"? Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość" zapowiedziała rozstanie tej pary bohaterów, więc wszystko wskazuje na to, że żadnego ślubu nie będzie. Joasia odda Tomka Agnieszce!.
- Dla Joasi to jest koniec związku. Sytuacja nie do pomyślenia, bo Tomek ma dziecko z inną kobietą. Powinien być ojcem dla tego dziecka i starać się stworzyć rodzinę z Agnieszką.

Przeczytaj: M jak miłość. Zerwane zaręczyny Joasi i Tomka? Wojtuś podstępem pogodzi narzeczonych

Aktorka z "M jak miłość" przyznała, że jej bohaterkę czekają trudne chwile. Asia wyleje mnóstwo łez i pogrąży się w depresji.

- Dla Joasi to jest tragedia. Po prostu się załamuje wszystko. Ona coś czuła, bała się, wiedziała, że coś nie tak. Miała nadzieję, że to jest nieprawda. Okazało się jednak najgorsze z najgorszych. Asia jest w rozpaczy. Dla niej to jest straszne, że Tomek jej nie zaufał. Czuje trochę zazdrość, chciałaby być na miejscu Agnieszki. Jest w szoku i nie widzi wyjścia z tej sytuacji - powiedziała Barbara Kurdej-Szatan w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Super Express TV
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: