SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka w szpitalu u Joasi. Czego chce od ukochanej Tomka?

M jak miłość. Agnieszka w szpitalu u Joasi. Czego chce od ukochanej Tomka?

09.05.2016, godz. 07:49
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Zaskakujący finał spotkania rywalek z serialu "M jak miłość"! Kilka dni po wypadku, w 1222 odcinku "M jak miłość", Agnieszka (Magdalena Walach) odwiedzi Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) w szpitalu, żeby się z nią pożegnać. Olszewska będzie chciała zniknąć z życia Tomka (Andrzej Młynarczyk) i jego rodziny. Jak policjant poradzi sobie ze stratą Helenki (Krystian Drescher)? W 1222 odcinku "M jak miłość" Agnieszka złoży Joannie szczerą obietnicę.

"M jak miłość" odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Można śmiało powiedzieć, że w "M jak miłość" Agnieszka zniszczyła Joannie życie. To właśnie z byłą kochanką Tomek ma dziecko, które ukrywał przed całą rodziną.

Zobacz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i wyjedzie do Grabiny. Nie będzie ślubu Asi i Tomka

Prawda wyszła na jaw, a chwilę później Joasia uległa wypadkowi. W pogoni za złodziejem trafiła pod koła rozpędzonego samochodu i do szpitala. Gdy Joasia odzyska przytomność uświadomi Tomka, że nie zamierza wracać do niego mieszkania. Wygląda na to, że nie jest mu w stanie wybaczyć...

W 1222 odcinku "M jak miłość" Asia poprosi Tomka, żeby powiedział Zosi (Julia Wróblewska) i Wojtusiowi (Feliks Matecki) o prawdę o Helence. Agnieszka będzie jej za to wdzięczna i osobiście odwiedzi partnerkę policjanta w szpitalu.

Przeczytaj: M jak miłość. Agnieszka wyjedzie do Szczecina! Tomek nie pozwoli jej zabrać córki Helenki

Olszewska złoży Joannie obietnicę, że od teraz będzie trzymała się od niej i od jej rodziny z daleka. Agnieszka planuje wyprowadzkę z Warszawy, żeby nie rujnować życia Tomka i jego ukochanej.

- Chcę wrócić z Helenką do Szczecina. Muszę to zrobić, bo inaczej wszyscy zwariujemy. On nie może być pełnoetatowym ojcem na dwa domy, tak się po prostu nie da! Obiecuję ci, ograniczę moje kontakty z Tomkiem do minimum. Moje i Helenki - usłyszy Asia od Agnieszki.

Czy plan Olszewskiej się powiedzie, a Asia będzie mogła być spokojną? Chodakowski skomplikuje całą sprawę, bo nie pozwoli Agnieszce wyjechać razem z córką!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: newsrm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: