SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Agnieszka ucieknie od Tomka razem z Helenką? Chodakowski nie pozwoli jej zabrać córki

M jak miłość. Agnieszka ucieknie od Tomka razem z Helenką? Chodakowski nie pozwoli jej zabrać córki

09.05.2016, godz. 21:10
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska)
M jak miłość odc. 1222. Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Helenka (Ola Trojanowska) foto: MTL Maxfilm/www.m-jak-milosc.pl

Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) z "M jak miłość" wyjedzie do Szczecina ze swoją córką Helenką (Ola Trojanowska) i usunie się z życia Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk)? W 1223 odcinku "M jak miłość" Tomek poznaje plany swojej byłej kochanki i od razu protestuje. Nie zgadza się, by Agnieszka zabrała mu dziecko!

"M jak miłość" odcinek 1223 - wtorek, 10.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Agnieszka z "M jak miłość" chce wyjechać z Helenką do Szczecina. Jest bowiem pewna, że tylko dzięki temu oboje z Tomkiem odzyskają spokój, a Chodakowski będzie mógł się skupić na swoje rodzinie i odzyskać Joasię (Barbara Kurdej-Szatan).

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

O planach Agnieszki wie już Asia. W 1223 odcinku "M jak miłość" poznaje je także Tomek, dla którego wiadomość o przeprowadzce Olszewskiej jest sporym zaskoczeniem. - Uznałam, że powinieneś wiedzieć jakie mam plany - wyjaśnia lakonicznie.

Tomek od razu się sprzeciwia. Nie zamierza pozwolić na to, by Agnieszka odcięła go od kontaktów z Helenką. - Nie możesz tak po prostu wyjechać i zabrać dziecko na drugi koniec Polski. Po prostu nie możesz.

Ale Agnieszka obstaje przy swoim. - Muszę jeszcze sprawdzić wiele spraw. Przede wszystkim czy mają wakat w prokuraturze… Ale jeżeli będą mieli, to wyjedziemy. To będzie najlepsze wyjście - tłumaczy Tomkowi.

Przeczytaj: M jak miłość. Marcin ojcem dziecka Moniki! Co na to Iza?

Jednak Tomek kręci tylko głową. - To nie będzie żadne wyjście. Przemyśl to co powiedziałaś. Zastanów się. I daj mi odpowiedź. Moje stanowisko w tej sprawie znasz - stwierdza z całą stanowczością.
- Na pewno wrócimy do tej rozmowy. Tomek, Joasia na pewno ci zrozumie i ci wybaczy. Ona pewnie potrzebuje tylko więcej czasu - dodaje na pożegnanie Agnieszka. - Nie chcę o tym rozmawiać i myśleć - przyznaje Tomek i wychodzi.

Czy Agnieszka usunie się z życia Tomka razem z Helenką? Co zrobi Tomek kiedy Agnieszka wyjedzie? Będzie walczył z nią o dziecko? O tym w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: