SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Zosia wyjeżdża do Anglii. Ucieka od Tomka?

M jak miłość. Zosia wyjeżdża do Anglii. Ucieka od Tomka?

06.05.2016, godz. 07:55
M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1222, Zosia (Julia Wróblewska), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

W "M jak miłość" Zosia (Julia Wróblewska) nie wybaczy Tomkowi (Andrzej Młynarczyk), że tak długo okłamywał całą rodzinę i udawał, że Helenka (Krystian Drescher) nie jest jego dzieckiem. W 1222 odcinku "M jak miłość" Zosia wyjedzie z Polski, a jej pożegnanie z Tomkiem odbędzie się w nieprzyjemnej atmosferze. Po kłótni z ojcem Zosia wróci do Londynu na kurs językowy, który rozpoczęła kilka miesięcy temu.

M jak miłość odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

W 1222 odcinku "M jak miłość" Tomek wypełni prośbę Asi (Barbara Kurdej-Szatan) i powie swoim dzieciom, że mają siostrę!

Przeczytaj: M jak miłość. Franek ożeni się z Natalką. Kiedy ślub Natalii i Franka?

Wojtuś (Feliks Matecki) będzie zachwycony, ale Zosia zupełnie inaczej zareaguje na wiadomości ojca. Nastolatka będzie wściekła i urządzi mu prawdziwą awanturę.

- Nie zdradziłem Asi! To się stało… wcześniej! Ale i tak czuję się z tym podle. I naprawdę jest mi strasznie głupio, nigdy nie sądziłem, że będę musiał rozmawiać z tobą na takie tematy- zacznie tłumaczyć się Tomek, ale Zosia będzie bezlitosna.
- Zawsze powtarzałeś, że lepiej powiedzieć nawet najgorszą prawdę niż kłamać... Więc dlaczego tak długo nas wszystkich okłamywałeś?!

Zobacz: M jak miłość. Tomek straci córkę? Zosia nie wybaczy mu, że ma dziecko z Agnieszką!

W 1222 odcinku "M jak miłość" Zosia spakuje się i wróci do Londynu, gdzie wyjechała jakiś czas temu na kurs języka angielskiego. Nastolatka przyjechała do Warszawy tylko na święta i nie spodziewała się, że na miejscu okaże się, że jej rodzina się rozpada. A wszystko przez Tomka i jego życie w kłamstwie!

- Poczekaj Zosiu. Nie chcę, żeby tak wyglądało nasze pożegnanie. Wiem, że jesteś na mnie zła i masz do mnie żal. Zawiodłem cię, ale nie skreślaj mnie. Wiesz jak bardzo cię kocham - powie Tomek odprowadzając córkę na dworzec autobusowy. Czy dziewczyna wybaczy ojcu? Za granicą będzie miała czas żeby ochłonąć.

- Ja ciebie też. Jestem na ciebie wściekła. Ale i tak cię kocham i to się nigdy nie zmieni choćby nie wiem co - odpowie Zosia.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: