SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Wojtuś tęskni za mamą. Wzruszający telefon Wojtusia do Joasi

M jak miłość. Wojtuś tęskni za mamą. Wzruszający telefon Wojtusia do Joasi

07.05.2016, godz. 11:12
M jak miłość odc. 1222. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odc. 1222. Wojtuś (Feliks Matecki), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Nikt tak jak Wojtuś (Feliks Matecki) z "M jak miłość" nie potrafi wzruszyć widzów! Syn Tomka (Andrzej Młynarczyk) jest tak słodki i uroczy, że porusza serca wszystkich fanów serialu. W 1222 odcinku "M jak miłość" Wojtuś kolejny raz pokazuje jak bardzo kocha swoją nianię Joasię (Barbara Kurdej-Szatan), która zastępuje mu matkę. Kiedy Asia leży w szpitalu stęskniony Wojtuś dzwoni do niej, by choć w ten sposób byli blisko... Z ust Wojtusia padają wzruszające słowa.

"M jak miłość" odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Pobyt Joasi z "M jak miłość" w szpitalu po tragicznym wypadku samochodowym jest dla Wojtusia prawdziwym dramatem. Chłopiec czuje, że coś złego dzieje się z jego ukochaną nianią. Joasia nie uśmiecha się tak jak zwykle. Jest smutna i przygaszona.

Nawet gdy w 1222 odcinku "M jak miłość" razem z Zosią (Julia Wróblewska) odwiedzają ją w szpitalu Asia nie potrafi się z tego cieszyć. Wojtuś jest przekonany, że Joasia i Tomek (Andrzej Młynarczyk) się pokłócili i ukrywają coś przed nimi. Dzieci Tomka jeszcze bowiem nie wiedzą, że mają siostrę, że Helenka (Ola Trojanowska) jest dzieckiem ich taty.

Patrz: M jak miłość. Joasia zostawi Tomka i dzieci? Szokujące wyznanie Asi

Wojtek coraz bardziej tęskni za Asią i po całym dniu bez ukochanej niani dzwoni do niej tuż przed snem. W 1222 odcinku "M jak miłosć" Joasia odbiera telefon od Wojtusia i od razu się martwi. - Wojtuś? Co się dzieje?

- Nic…
- To dlaczego dzwonisz do mnie w środku nocy? -
Joasia jest szczęśliwa słysząc głos swojego synka.

Patrz: M jak miłość. Joasia wybaczy Tomkowi, ale zażąda, by Agnieszka usunęła się z ich życia

- Wiesz czemu nie śpię? Bo nie opowiedziałaś mi naszej bajki na dobranoc. Ty też chyba nie śpisz, prawda? OK, to ja ci dziś opowiem bajkę. Zamknij oczy i posłuchaj... - Wojtuś stara się rozweselić Asię. Wymyśla dla niej bajkę o mały krasnoludku o imieniu Wojtuś, który mieszkał w chatce na kurzej łapce razem z piękną, dziewczynką.

Telefon od Wojtusia sprawia, że Joasia zasypia. A ich chłopiec może spokojnie zmrużyć oczka słysząc, że jego mama jest blisko niego.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: YouTube
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: