SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Marek martwi się, że Franek zginie i Natalka zostanie sama

M jak miłość. Marek martwi się, że Franek zginie i Natalka zostanie sama

05.05.2016, godz. 07:42
M jak miłość odcinek 1222. Marek (Kacper Kuszewski), Franek (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland)
M jak miłość odcinek 1222. Marek (Kacper Kuszewski), Franek (Piotr Nerlewski), policjant Staszek (Sławomir Holland) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Grabina w "M jak miłość" nie jest bezpieczna dopóki dwa kłusownicy, którzy napadli na leśniczego Franka Zarzyckiego (Piotr Nerlewski) są na wolności! W 1222 odcinku "M jak miłość" Marek Mostowiak (Kacper Kuszewski) doskonale wie, że Franek naraża swoje życie, żeby dopaść Glińskiego (Grzegorz Kucias) i Marczaka (Jarosław Gruda). Strach o Franka każe Mostowiakowi sięgnąć po nadzwyczajne środki. Ojciec Natalki (Marcjanna Lelek) prosi policjanta Staszka (Sławomir Holland), by chronił Franka przed kłusownikami.

M jak miłość odcinek 1222 - poniedziałek, 9.05.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Franek Zarzycki z "M jak miłość" już dawno wypowiedział wojnę kłusownikom z Grabiny i nie spocznie póki mordercy zwierząt, którzy ostatnio kradną także drzewo z lasu są bezkarni. W 1222 odcinku "M jak miłość" Franek – wspólnie z lokalną policją – zastawia pułapkę na kłusowników, którzy nielegalnie wycinają w lesie drzewa.

Patrz: M jak miłość. Tomek straci córkę? Zosia nie wybaczy mu, że ma dziecko z Agnieszką!

Tymczasem w Grabinie Franek – wspólnie z lokalną policją – zastawia pułapkę na kłusowników, którzy nielegalnie wycięli w lesie drzewa. - Prawda jest taka, że wszystkie nielegalne wycinki są robione na konkretne zamówienie. Tych drzew też nie wycięto przypadkiem, są wśród nich stuletnie dęby… Umówmy się: nie dostałem w łeb z powodu latarki! Te drzewa są sporo warte… I złodzieje z całą pewnością po nie wrócą, będą próbowali je wywieźć. To tylko kwestia czasu... - wyjaśnia Zarzycki policjantowi Staszkowi.

Leśniczy opracowuje plan, który ma na celu przyłapanie złodziei drzew na gorącym uczynku. Jednym z jego elementów jest ciągłe patrolowanie okolicy, w której znaleziono nielegalnie ścięte drzewo. Pomaga mu  w tym Staszek, kuzyn Mostowiaków.

W 1222 odcinku "M jak miłość młody leśnik z Grabiny ostrzega Marka, by cała rodzina, a zwłaszcza dzieci, na razie unikała wizyt w lesie. Sytuacja jest napięta i może być niebezpiecznie. Spacer po lesie może się źle skończyć dla każdego, kto znajdzie się w zasięgu wzroku niebezpiecznych kłusowników.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek Mostowiak przerażony, że znów będzie dziadkiem

Gliński i Marczak już raz pokazali, na co ich stać kiedy brutalnie napadli na Franka i uderzyli go w głowę. Mostowiak odwiedza na komisariacie Staszka i prosi policjanta, by cały czas czuwał nad Zarzyckim. Bardzo mu zależy, by ukochanemu Natalki nie stało się nic złego.

- Martwię się o tego chłopaka. Młody, szalona głowa... Dla niego to przygoda. My obaj wiemy, że to się może bardzo źle skończyć - stwierdza przejęty Mostowiak.

- No wiem, przecież wiem. I spokojnie, trzymam rękę na pulsie! Ale Franek… Myślę, że trochę źle go oceniasz. Bo chłopak, jak na swój wiek jest bardzo rozsądny, dojrzały. Może będziesz miał fajnego zięcia.
- Do tego jeszcze daleko! Ale… byłbym wdzięczny, gdybyś miał na niego oko. Bo gdyby coś mu się stało. Moja Natalka już wystarczająco dostała od życia po tyłku.

Tymczasem kłusownicy z Grabiny, czując na plecach wzrok policji i leśniczego, kombinują jak uniknąć kary za kradzież. - Trzeba oddać pieniądze za to drzewa! - rozkazuje koledze Gliński. Ale Marczak od razu protestuje.
- Mówiłem już, że nie mam tej kasy! Gliński nie przyjmuje tego do wiadomości. - To jest twój problem!

Czy Frankowi uda się w końcu złapać kłusowników? I jaką cenę zapłaci za to, że tak bohatersko ściga leśnych przestępców? Tego widzowie dowiedzą się w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Adrian Nychnerewicz
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: